Kompaan Bier (66)
Hopalaa Trinity is een stevige Triple IPA uit Letland met 10% alcohol. Mango, ananas en zoete citrus maken deze TIPA verrassend sappig en vol.
Verder lezenFrank Lammers en Lian Heinhuis openen de Dag van de Bruine Kroeg. Juist twintigers blijken het traditionele café opvallend vaak te bezoeken.
Verder lezenGulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.
Verder lezenTel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!
Verder lezen
"Het bier oogt zwart en beschikt over een mooie, donkerbruine schuimkraag. De geur is vol, ik ruik duidelijke rokerige tonen, koffie en chocolade. Er is ook een “boozy”, zoetige geur waarneembaar, dat zal de Port zijn. De smaak is heerlijk: een rokerige mout smaak, waarna de koffie en chocolade doorkomen. De Port geeft een aangenaam zoetje en zorgt in combinatie met de rokerige, bitterheid voor een mooie afdronk."
Hidde Oosterhout