Brouwerij Vandeoirsprong (6)
in de Proeftuin van Hertog Jan kun je vier keer per jaar een experimenteel bier ontdekken. Meesterbrouwer Micha vertelt er alles over.
Verder lezenMaallust De Weldoener is verkozen tot het Beste Bier van Nederland tijdens de achtste editie van de Dutch Beer Challenge.
Verder lezenDe Week van het Nederlandse Bier is van start gegaan. Daarom hebben de biersommeliers van Bierista een uniek bierpack samengesteld.
Verder lezenBrouwerij Noordt en Brand Bier schreeuwen het van daken. Ze hebben hét gedaan; samen een bijzonder bier gebrouwen.
Verder lezen
"Lekker bier, zelfs voor de bierliefhebber zoals ik; die niet per se van dubbels houdt. Zonder de overdreven banaantonen, maar met de kracht van ongefilterd bier. Een aanrader! "
Tillo Floren