Uiltje Brewing Company (253)
Met een verliespartij tegen Algerije zijn onze oranje leeuwen er wellicht nog niet helemaal klaar voor, maar dat mag de pret niet drukken: aanstaande donderdag start het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico! Met aanstaande zondag 14 juni om 22:00 uur de eerste wedstrijd, tegen Japan. En die kun jij geheel in stijl kijken.
Verder lezen’s Werelds oudste actieve lambiekbrouwerij, Brouwerij Timmermans, heeft onlangs haar Lambicus Experience Center in het Vlaamse Itterbeek officieel geopend! Sinds gisteren is de experience voor het grote publiek te bezoeken van woensdag tot en met zondag.
Verder lezenOnze partner Hellobier zoekt een Web & Winkelmanager, voor wie ook een rol binnen Bierista is weggelegd! Standplaats is de prachtige industriële Noordkade in Veghel (Noord-Brabant): een bruisende plek met een bioscoop, escape rooms, een gigantische supermarkt, horeca, een heuze chocoladefabriek (jawel!) en een prachtige speciaal bier winkel.
Verder lezenEén batch basisbier van 2000 liter, maar toch vijf verschillende fruitige varianten als resultaat. De mannen van Brouwerij Brouwersnös in Groenlo is het gelukt. In samenwerking met de buren van Bronkhorst High-Tech hebben ze een wereldprimeur te pakken: high-tech doseren tijdens het afvullen.
Verder lezen
"Een zomers biertje is terug te vinden in deze Prima Donna, een licht geel bier die troebel in het glas is en waarvan de schuimkraag onstabiel is en niet lang houd. De onmiskenbare geuren van citrus en tropisch fruit komen je tegemoet zodra je neus in het glas verdwijnt. Het is een lekkere doordrinkbare blond die prima (donna) tot zijn recht komt bij witte vis en salades."
Lynn Koolenbrander