Paulaner (17)
Smaak
Zicht
Neus
Paulaner Münchner Hell is beoordeeld met een gemiddelde van 7,4 door onze Bierista's
Smaak
Zicht
Neus
Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10
Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s.
Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen.
Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.
7,8 Zicht Heldere en goudgele kleur. Met romige schuimkraag. Romiger dan een normale lager. De schuimkraag blijft goed staan. Het bler blijft helder en dat lijkt te komen door een heldere filtratie.
8,3 Neus Graanachtige mouttonen gemixt met bloemachtige en kruidige aroma's. Wat het meest opvalt is de honingachtige geur die nog veel beter tot zijn recht komt in de smaak.
9,5 Smaak De smaak is onovertroffen. De mix van lichte zoetheid, die milde bitterheid en de moutigheid is perfect. Er lijkt wel een soort honing te zijn toegevoegd die alles lekker bij elkaar lijmt. Het biertje is gebrouwen volgens de richtlijnen van het reinheitsgebot, dus honing mocht niet worden toevoegd, al lijkt de perfecte mix wel dit te doen.
Spijssuggestie Duitse seizoensproducten Duitse streekgerechten (bratwurst en andere wursten / pretzels etc.) Gegrilde gevolgelte Kazen
"Fris door drinkbaar bier "
6.500
6,0 Zicht Kraak helder, lichte stevige schuim kraag
6,5 Neus Licht zuur, fris, hop
6,9 Smaak Fris bitter, licht hoppig
Spijssuggestie BBQ, in de zon op het terras
"Het is een lekker door drink bier voor op een zomerse dag "
13.330
7,0 Zicht Mooi goud geel van kleur stevige schuimkraag
6,7 Neus Licht moutig hoppig
6,9 Smaak Zacht bittertje in de afdronk licht moutig
Spijssuggestie Salades schnitzel braadworst
"Mooie, strakke helles, goed doordrinkbaar "
20.435
7,0 Zicht Strogeel, helder, met een volle schuimkraag
7,0 Neus Moutig, fris aroma
7,5 Smaak Strakke, frisse smaak, moutig, met een lichtbittere nasmaak
Spijssuggestie Lekker met gestoofde kip
"Lager zonder veel poespas maar zeker volstaat."
19.590
7,8 Zicht Kristalhelder goudgeel met een volle laag wit schuim.
7,0 Neus Mout en hop en die typische geur van een lager conform het Duitse Reinheitsgebot.
7,1 Smaak Eerst aanzet is moutzoet. De afdronk is bitter en hoppig.
Spijssuggestie Kaasplankje met jonge kazen.
"Frisse lekkere lager"
22.288
7,5 Zicht Helder goudgeel met witte schuimkraag
7,5 Neus Granig en moutig
7,5 Smaak Granig hoppig en iets zoetig maar ook een bittertje
Spijssuggestie Schnitzel met gebakken aardappelen
"Een licht en frisse lager van Paulaner. Had van mij wel wat meer body mogen hebben. Kan niet tippen aan de Weissbier van deze brouwerij. "
12.450
7,2 Zicht Lichtgeel en helder met waarneembaar koolzuur en een witte schuimkraag.
7,0 Neus Ik ruik met name graan (mout) en wat lichte hopbitters.
7,1 Smaak Lichte en frisse smaak van mouten in combi met bitters afkomstig van de hop. Op de achtergrond iets van biscuits te bespeuren. De afdronk is lichtzoet en droog.
Spijssuggestie Gegrild kippetje van de barbecue.
"Duits, zonder opsmuk, gewoon goed!! Een eerlijk bier met een rijke traditie welke smaakvol is. bepaald geen allemansvriend, dit bier heeft namelijk echt smaak en dat maakt `m wellicht wat minder toegankelijk voor iedereen. maar ik vind `m lekker."
9.705
7,4 Zicht Goud geel, helder en een fijne schuimkraag.
7,4 Neus Stevig hoppig en moutig.
7,5 Smaak Stevig hoppig en moutig en een lichte biscuitjes achtige zoet- en zachtheid waardoor de afdronk droog, strak maar ook zacht is.
Spijssuggestie Schweinehaxe of een ander traditionele Duitse lekkernij.
"Een doordringbare frisse dorstlesser met een droge afdronk. Je wil meteen weer een slok."
8.035
7,5 Zicht Kraakhelder,, geel met wit schuim
7,5 Neus Fris en licht mottig
7,6 Smaak Licht zoet, fris en Duits-moutig met milde bitters. De afdronk is zoetig en droog waardoor je meteen weer een slok wil.
Spijssuggestie Geproefd bij warm weer en dat beviel heel goed.
"Mooie pils variant uit de Paulaner brouwerij."
5.955
7,8 Zicht Helder met een mooie witte kop erop.
7,4 Neus Granige en moutige geur.
7,8 Smaak Frisse smaak met veel graan en mout tonen.
Spijssuggestie Spicy food,tappas en spare ribbs.
Afgelopen weekend werden in München de 8e Biersommelier Wereldkampioenschappen gehouden. Voor het eerst ging er een Nederlander met het goud naar huis en ging ook het zilver mee terug naar de Lage Landen.
Verder lezenHeb je je weleens afgevraagd waarom Belgisch bierschuim stabieler is dan schuim van andere bieren? Onderzoekers van de Technische Universiteit Eindhoven en de Eidgenössische Technische Hochschule Zürich ook. En ze hebben het antwoord gevonden.
Verder lezen'4 oktober, da's toch Dierendag?' horen we je denken. Het antwoord is ja, maar Hellobier doopt het om tot Bierendag. Een dag waarop er bij 6 locaties op de Noordkade in Veghel, 6 (inter)nationale bokbieren worden geproefd, desgewenst met bijpassende hapjes.
Verder lezenVoor het derde jaar op rij is een Nederlandse brouwerij uitgeroepen tot de duurzaamste brouwerij te wereld. Dat betekent dat ze ook het komende jaar de titel 'Sustainable Brewery of the Year' mogen dragen.
Verder lezen
"Wat een heerlijk gebalanceerde lager ofwel helles. De combinatie van moutigheid, hop en verfrissende afrond maakt dit een van mijn favoriete biertjes voor op een zomer terras. Het gevaar zit er wel in dat je hier teveel van besteld. "
Kevin Schaap