Oedipus Brewing (31)
Smaak
Zicht
Neus
Oedipus Pais Tropical is beoordeeld met een gemiddelde van 7,6 door onze Bierista's
Smaak
Zicht
Neus
Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10
Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s.
Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen.
Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.
7,2 Zicht Licht wit/geel.
7,5 Neus Grapefruit
7,3 Smaak Licht citrus. Licht bitter.
Spijssuggestie Sharing dinner
"Mooie fruitige session IPA, goed doordrinkbaar "
20.435
7,0 Zicht Oranjegeel, troebel bier met een medium schuimkraag
7,0 Neus Fruitig aroma met tonen van ananas en passievrucht
7,6 Smaak Frisse smaak van tropisch fruit en een fijne hopbitterheid
Spijssuggestie Lekker bij een milde rendang
"Zomers, fris en fruitig biertje, maar wel in een wat verdunde vorm."
14.705
5,8 Zicht Lichtgeel, troebel biertje met een magere schuimkraag.
5,8 Neus De geur heef tonen van citrus, mango en ananas. De geur belooft veel.
5,8 Smaak Helaas een wat dunne smaak. De geur belooft meer dan de smaak waar maakt. Ik proef zure smaken met citrus-tonen en echt wel wat tropische accenten. Maar het is toch een beetje een suf, slap drankje, waterig en het heeft bovendien een apart smaakje, dat ik niet thuis kan brengen, eventueel zou dat de hop kunnen zijn. De nasmaak is licht bitter.
Spijssuggestie Het is net water, daar kun je alles bij eten...
"Een fruitige Session IPA / NEIPA. Door de bitterheid heeft het wat meer pit dan een NEIPA, maar is wat milder en tropischer dan een IPA. Een fijne dorstlesser, die zich makkelijk laat wegdrinken mede door het bescheiden alcoholpercentage. "
9.355
7,2 Zicht Geel, richting oranje, troebel bier met een gelijkmatige schuimkraag die inzakt tot een dunne laag.
7,8 Neus Een duidelijke tropisch fruitige hopgeur met mango, ananas en grapefruit.
7,8 Smaak Een fruitige en licht bittere smaak als een grapefruit met op de achtergrond een zacht zoete smaak van mango en ananas. De body is redelijk vol en zacht met een fijne koolzuurprikkeling. De nasmaak is fruitig, bitter en vrij droog.
Spijssuggestie Salades, gebakken witte vis, gegrilde groenten.
"Een lekker fris wat fruitig biertje"
14.030
7,0 Zicht Bond wat mistig bier met een iets grove schuimkraag
7,4 Neus Een frisse wat fruitige geur
7,2 Smaak Fris iets fruitig en licht zuur
Spijssuggestie Lekker bij gebakken kabeljauw met een citroentje
"Lichtzoet Fruitige saison. "
4.820
5,8 Zicht Lichtgeel ondoorzichtig bier. Karige schuimkraag.
6,2 Neus Tropische frisse geuren komen je tegemoet.
6,9 Smaak Vol mondgevoel waarin de citrus en ananas duidelijk naar in voren komt met ietwat drogere nasmaak
Spijssuggestie Deze is lekker bij een groentespies vd bbq
"Een lekker en licht bier. Citrus en tropisch fruit"
26.140
7,0 Zicht Heel lichte gele kleur en iets troebel
7,5 Neus Fris zurig en fruitig.
8,0 Smaak Fruitig citrus en een fris zuurtje aanwezig.
Spijssuggestie Bbq wit vis en salade's
"Prima Session IPA. Vol van smaak!"
10.605
7,5 Zicht Licht troebel geel, witte schuimkraag die snel zakt.
8,0 Neus Fris en fruitig (tropisch met tonen van citrus, grapefruit, perzik, mandarijn, passievrucht), hoppig
8,0 Smaak Fris, fruitig, bitter en sprankeling in de mond.
Spijssuggestie Kip pilav.
"Top bier. heerlijk fris hoppig bier een topstuk binnen deze bierstijl"
18.910
9,0 Zicht wolkig, veel koolzuur, iets grovere, snel wegtrekkende kraag
9,5 Neus veel hop verder fris en fruitig
9,0 Smaak hop, citrus, met lekker (niet overheersend) bittertje in keel.
Spijssuggestie gevogelte, salades
"Heerlijke fruitige en bittere session IPA met een flinke dosis koolzuur, die een kleine tinteling op de tong genereert. Grapefruit en tropisch fruit voeren de boventoon en de hop zorgt voor een lange en lekkere bittere smaakvolle nasmaak. Prima in balans!"
18.570
7,6 Zicht Licht troebel geel en wellicht zelfs tegen het oranje aan, met een fijnmazige witte laag schuim, die helaas vrij kort blijft hangen en dus niet compact is.
8,0 Neus Grapefruit, passiefruit en hop
8,2 Smaak Fruitig, met name citrusfruit, zoals grapefruit, en daarnaast hoppig. Een flinke dosis koolzuur zorgt voor een tinteling op de tong.
Swinckels Familiy Brewers heeft bekend gemaakt dat brouwerij de Molen in Bodegraven mogelijk sluit vanaf september 2025
Verder lezenOntdek hoe je van je kerstdiner een bijzondere bierproeverij maakt met onze tips voor food pairing en bewust genieten.
Verder lezenOntdek de revolutionaire wereld van functionele bieren. Van natuurlijke vitamines tot toegevoegde mineralen - een expert analyse van de nieuwste ontwikkeling in de bierwereld.
Verder lezenOntdek 15 unieke Nederlandse winterbieren en expert food pairing tips tijdens het Winterbierfestival Leiden 2025. Praktische tips voor de ervaren bierproever.
Verder lezen
"Fris en citrus"
Johan Witkam