Heineken Ierland (1)
BrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.
Verder lezenNee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.
Verder lezenZe waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?
Verder lezenSoms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.
Verder lezen
"Murphy's Irish Red is een bier gebrouwen door Murphy's brouwerij Ierland, eigendom van Heineken. Iemand heeft eens geschreven dat de Irish red het roodharige zusje is van de pils , daar ben ik het helemaal mee eens. Murphy’s heeft een alcoholpercentage van 5% en is wat smaak betreft mild te noemen. Het valt onder de bierstijl Irish Red Ale. Drinktemperatuur 3-5 graden"
Adjo Pot