Uiltje Brewing Company (253)
Smaak
Zicht
Neus
Uiltje Juicy Lucy is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's
Smaak
Zicht
Neus
Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10
Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s.
Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen.
Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.
7,5 Zicht Troebel hazy
8,0 Neus Fruitig en hoppig
9,0 Smaak Lekkere zachte IPA, van de tap wel lekkerder dan uit blik.
Spijssuggestie Kan overal bij
"Het is een een aparte neipa "
14.240
6,9 Zicht Gebroken wit compacte schuimkraag
6,3 Neus Fruitig hoppig kruidig geurtje op de achtergrond
6,2 Smaak Fruitig hoppig licht kruidig smaakje op de achtergrond
"Het is te drinken maar gewoon niet mijn ding."
2.345
7,0 Zicht Tusse troebel en een soort van rokerig in
8,0 Neus Een fruitige geur duidelijk aanwezig
3,1 Smaak Nu blijkt maar weer dat een IPA niet mijn ding is. Een licht fruitig smaak met een soort van rinse nasmaak waardoor je een samentrekkend gevoel krijgt.
Spijssuggestie Ik zou zeggen iets van chips om het zure wat op te heffen met behulp van zout. Iets zoets vind ik zelf niet zo lekker bij een biertje.
"Hoppige fruitige IPA"
23.868
7,7 Zicht Troebel lichtgeel met witte schuimkraag
7,7 Neus Tropisch fruit hoppig
8,0 Smaak Hoppig en tropisch fruit
Spijssuggestie Frituur barbecue
"Verfrissend en vol van smaak"
7.585
7,5 Zicht troebel lichtgeel bier met een stevige witte schuimkraag
7,3 Neus Ruikt zoet fruitig (mango, citroengras?)
7,3 Smaak Prikkelend in de mond. Iets zoet en fruitig. De nasmaak is zuut-bitter
Spijssuggestie Kipgerechten, spareribs
"Hop vooral hop en citrus"
26.230
7,0 Zicht Licht geel en troebel
7,4 Neus Citrus en hop
7,3 Smaak Zacht hoppig en citrusfruit
Spijssuggestie Salade's kip jonge kazen en bbq
"Zeer toegankelijke, frisse NE IPA, bitterheid geeft hem zijn volle smaak en valt samen met de duidelijke fruittonen heel mooi samen als een heerlijke dorstlesser. "
2.300
7,5 Zicht Lichte wit gele kleur, medium troebel en een wat zeepbel-achtige witte schuim. Tevens in het bier veel koolzuur belletjes zichtbaar
8,0 Neus Ruikt zéér fruitig en fris (citrusachtig)
8,0 Smaak In het begon duidelijk de fruittonen naar voren, met name tropisch fruit: ananas, passievrucht. Mogelijk ook perzik. In de afdronk heel fijn bittertje te proeven
Spijssuggestie Lijkt mij heerlijk in de zomer bij een frisse salade of samen met een lekker witvisje
"Een fris en licht bitter bier, perfect voor zonnige dagen."
6.825
7,8 Zicht Licht mistig/troebel.
8,5 Neus Fruitig en hop.
7,7 Smaak Fris van smaak, licht bitter met fruittonen , goede afdronk.
Spijssuggestie Surinaamse nasi
"Erg verfrissende IPA, de bitter blijft achterwege maar lekker fruitig en goed doordrinkbaar."
3.680
8,0 Zicht Troebel citroen geel met een witte schuimkraag
8,0 Neus Fris, tropisch fruit en citrus. Ook een klein zoetje.
8,5 Smaak Zacht in de mond en rijk van citrus vruchten en tropisch fruit. Bitter blijft achterwege.
Spijssuggestie Ceasar salade.
"Smaakvolle en bovenal fruitige IPA met tonen van tropisch fruit en citrus. De afdronk is bitter en een tikkeltje droog. "
20.075
7,8 Zicht Licht geel, hazy en met een flinke laag wit compact schuim
8,0 Neus Fris en hoppig aroma met tonen van tropisch fruit en citrus
7,6 Smaak Tropisch fruit, klein zoetje maar die verdwijnt snel en gaat over in citrus (grapefruit) met een bittertje en een iets droge afdronk
Spijssuggestie Vega bitterbal met chilimayo
Één van de grootste biermerken ter wereld, keert terug naar Nederland. Per direct in verschillende horecagelegenheden en vanaf 16 maart ook bij supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo. Een comeback van een gigant in de Nederlandse bierschappen.
Verder lezenOnlangs stelden we de vraag: "Is Rotterdam de Bierhoofdstad van Nederland?" Het lokte een interessante discussie uit, maar het antwoord daarop kunnen we je niet geven. Vandaag nomineren we echter wel een andere kandidaat. Want wist je dat de Breda al eeuwenlang bekend staat als echte bierstad?
Verder lezenIn 2025 zagen we de opmars van alcoholvrij- en arm duidelijker zichtbaar worden. En in januari zal die trend ongetwijfeld doorzetten, want sinds de Tweede Wereldoorlog(!) zien we al dat mensen in de eerste maand van het jaar geen alcohol drinken. Toentertijd overigens om hele andere redenen dan nu...
Verder lezenDe vraag van vandaag luidt: "Is Rotterdam de Bierhoofdstad van Nederland?" De organisatie achter Rotterdam Beerfest, dat op zaterdag 7 februari terugkeert, denkt het antwoord te weten: absoluut. Het is echter niet ondenkbaar dat zij ietwat vooringenomen zijn, dus laten we het antwoord vooralsnog in het midden.
Verder lezen
"Eén van mijn favorieten"
Nike B