Stone Brewing (23)
Smaak
Zicht
Neus
Stone Go To IPA is beoordeeld met een gemiddelde van 7,1 door onze Bierista's
Smaak
Zicht
Neus
Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10
Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s.
Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen.
Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.
7,0 Zicht Goudkleurig, mistig bier, met een witte, niet stabiele kraag, van onregelmatige bellen.
8,5 Neus Zo hoort IPA in de neus te zijn. Hoppig, fris, fruitig met milde citrus tonen. Heerlijke geur.
7,5 Smaak Smaak is fris, fruitig en hop bitter. In de frisse en licht zure afdronk komt de citrus goed naar voren. Nasmaak is beetje droog en heeft een stevige hop bitterheid. goede IPA, veel smaak, maar ik mis de koolzuur, dat zou de smaak wat meer laten sprankelen. Ik zie dat de andere bierista's geen klagen hebben over de koolzuur. Mijn bier is vrijwel plat, misschien iets niet helemaal op orde bij het afvullen?
Spijssuggestie super aanvulling bij een barbecue
"Stoer verrassend lekker bier met goeie hopsmaak en toch maar 4,7 % alcohol. Leuk blikje maar smaakt niet zwart geel zoals de kleuren van het blikje doen vermoeden maar eerder hoppig groen. "
7,4 Zicht Goudkleurig met mooie schuimkraag
7,1 Neus Beetje hop niet hele sterke geur
7,1 Smaak Goeie hopsmaak die een beetje blijft hangen
"Prima IPA, niks mis mee"
8.620
7,0 Zicht
7,0 Neus
7,0 Smaak
"Frisse vol bittere IPA"
12.698
8,0 Zicht Oranje geel, iets mistig en een stevige schuimkraag
8,0 Neus Hop, veel hop, fruitig, citrus, ananas
8,0 Smaak Licht zoet, fris bitter van de hop, en een fijne bitterheid in de nasmaak.
Spijssuggestie Jonge kaas, fruit dessert
"Bitter maar wel echt lekkere ipa Fruitig"
23.265
7,6 Zicht Kraakhelder
8,0 Neus Hop en veel fruit
8,9 Smaak Fruitig goed bitter en toch een makkelijke doordrinker
Spijssuggestie Bbq wit vis en salade's
"niet heel bijzonder, heeft de fruitige tonen die je verwacht van een IPA. met zijn 4,7% proef je nauwelijks alcohol."
5.210
4,5 Zicht troebel goudgeel biertje, niet heel bijzonder of uitdagend.
5,5 Neus licht fruitig, weinig karakteristiek. beetje meer van hetzelfde
7,0 Smaak zacht en fris van smaak. smaakt aanzienlijk beter dan dat hij er uit ziet en ruikt. weinig body.
Spijssuggestie pasta, vis, salade, bbq,
"IPA lekker fruitig met een bitter randje"
7.793
7,0 Zicht Mistig goudgeel, witte schuimkraag snel inzakkend.
7,0 Neus Het fruit komt je tegemoet
7,0 Smaak Bitter, meloen
Spijssuggestie Vleesgerechten
"Een echte ipa met fruitige tonen tussen de hopbitterheid"
4.995
7,7 Zicht Helder geel. Volle schuimkraag
7,4 Neus Citrus en hoptonen
5,7 Smaak Citrus en hop met een vleugje perzik
Spijssuggestie Kruidig vlees
"Mooi strogeel bier, met sterk hoparoma. Ik proef meloen. Sterk bitter, licht zoetje. Lange bittere nasmaak."
3.940
7,3 Zicht Helder, strogeel bie met een witte schuimkraag van redelijk grote belletjes. Schuimkraag verdwijnt snel
8,5 Neus Heerlijk aroma, hoppig.
7,6 Smaak Meloen, bitter, lange bittere nasmaak
Spijssuggestie Volgt nog een keer
"Stone go to IPA 4,7%"
4.160
4,2 Zicht stroblond, niet helemaal helder , schuim zakt snel in.
8,5 Neus rijke kruidige geur , citroengras, frisse geur.
6,2 Smaak bittere hopsmaak , niet veel koolzuur , sterke grassmaak
Spijssuggestie Salades .lichte voorgerechten
Bockbier ken je vast wel. Maar wat weet jij over Weizenbock. In dit artikel krijg je tips en lees je alles over Weizenbock.
Verder lezenTijdens Prinsjesdag heeft het kabinet aangekondigd de bieraccijns nog eens extra te verhogen met gemiddeld ruim 16%.
Verder lezenBrouwerij Rodenbach komt met een verbluffende nieuwe serie: Rodenbach Evolved.
Verder lezenGulpener Bierbrouwerij en de Deense brouwerij Mikkeller hebben een knaller van een bier voor je in petto: Best of Both Worlds.
Verder lezen
"IPA met een goede neus, veel smaak en een geslaagde bitterheid. Ik had er graag veel meer koolzuur in gehad, dat had de smaken in de mond laten spankelen. Het is nu een beetje plat. Hier hoor ik andere niet over, misschien iets mis gegaan met het afvullen van mijn blikje?"
Peter Reijntjes