FlyingDog (17)
Gratis verzending vanaf €50,- naar NL en BE Vóór 18:00 uur besteld, morgen in huis
Kopen voor €2,59Op de proeftafel bij Bierista staat deze keer de Corsendonk Tempelier, een Belgisch amberkleurig bier met 6% alcohol.
Verder lezenUiltje Brewing Company komt met drie nieuwe specials. Binnenkort verkrijgbaar bij de betere slijterijen en online shops.
Verder lezenBierboek met schuim van Ivo Thijssen en Has van Goethem is een heerlijk bierboek; om dorst van te krijgen.
Verder lezen'Op zoek naar smaak' is de titel van een documentaire, waarin Perry de Man op zoek gaat naar het bier in het glas van Rembrandt.
Verder lezen
"Fijn bier, goed in balans met lekkere hopbitters die niet overheersen. Soepele afdronk, het geheel is minder bitter dan je wellicht bij een IPA verwacht. Lekker op een warme zomerse dag."
Marcus Bot