7,5

Brussels Beer Project Delta IPA

Brussels Beer Project (20)

Brussels Beer Project Delta IPA is een zeer verfrissende India Pale Ale. Hij zit vol tropisch fruit zoals mango, perzik en lychee. In de afdronk wordt die zoetigheid mooi rond gemaakt door een lichte bitterheid.

Details

Alcohol
6.5%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
8 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, Bij het eten

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

Brussels Beer Project Delta IPA is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,8

Smaak

7,5

Zicht

7,6

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,5

"Hoppig bier met mooi uiterlijk, zeer goede geur en een frisse, citrus gebaseerde smaak. de nasmaak is vrij droog."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Donker geel/oranje van kleur, mistig uiterlijk, met daarop een forse, licht beige, houdbare kraag van fijn schuim. Ook blijven de restjes schuim aan de glaswand kleven

8,0 Neus Bijzonder aangename geur, fruitig, zo samengesteld dat de tropische tonen de overhand hebben zonder dat ze zich te prominent op de voorgrond drukken.

7,5 Smaak Fruitig, tropisch fruit met citrus tonen. Licht zuurtje aanwezig, verder erg fruitig van smaak. In de afdronk komen de citrus tonen verder naar voren. De vrij droge nasmaak is matig hoppig en heeft een fris zuurtje.

Spijssuggestie Bitterballetje of een kaassoufflé

7,4

"hoppig, citrus"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,1 Zicht oranje, helder, goede schuimkraag, bruisend

7,3 Neus hoppig, licht fruitige citrus

7,6 Smaak hoppig, citrus

7,6

"Een tropische IPA, met invloeden van een saison (kruidig en vol). De afdronk is onmiskenbaar die van een IPA."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,3 Zicht Licht troebel oranjekleurig bier met een witte fijne schuimkraag.

7,5 Neus Zoete geur van steen- en tropisch fruit.

8,0 Smaak De smaak heeft het volle en kruidige van een saison. In de afdronk komt de hopbitterheid naar voren.

Spijssuggestie patatje joppie (chips)

7,5

"Een fruitige IPA met een zachte bitterheid."

John Kuster

10.280

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,3 Zicht Goudgeel, jammer dat de schuimkraag snel weg is.

7,4 Neus Veel fruit en hoppig.

7,6 Smaak Fruitig, licht zoet. Dit gaat mooi samen met de bitterheid.

8,0

"Lekkere hoppige ipa met een zoetje met een zeer aangename bitter"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,5 Zicht Donkergoud met mooi wit schuim

8,0 Neus Hop en fruit

8,0 Smaak Zeer aangename ipa met smaken van hop en fruit en een goeie bitter

7,1

"Zachte, hoppige belgian ipa"

Bas Mulder

2.540

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Mooie donker oranje achtige kleur

7,1 Neus Duidelijk een hoppig biertje. Vrij behouden zoals een typisch belgse ipa

8,0 Smaak Aangenaam, zacht en toch hoppig.

Spijssuggestie Lijkt mij goed te passen bij iets zoutig zoals chips, gedroogde worst of een algemeen tapasplankje.

Rock City Brewing viert 7e jubileum

Rock City Brewing viert haar 7e jubileum met Rock City & Friends op 14 en 15 november in Amersfoort. Voor deze editie nodigt de brouwerij internationale brouwerijen uit onder meer de Verenigde Staten en Brazilië uit en staat er een breed programma op de planning, waarbij uiteraard aan de inwendige mens gedacht wordt.

Verder lezen

Beer Tasting in de Lichtstad

De Brewpub van Rabauw op het Eindhovense Strijp-S vormt donderdag 13 november vanaf 20:00 uur het toneel voor een Engelstalige Beer Tasting. Het betreft een samenwerking tussen de gastheren en -dames van Rabauw en Hellobier.nl: Rabauw & Friends.

Verder lezen

Stemadvies op basis van biervoorkeur

Ga je straks het stemhokje in, maar ben je er nog niet helemaal uit? Bierista geeft last minute stemadvies op basis van jouw biervoorkeur. Neem dit advies uiteraard met een korreltje hop en begrijp dat we van mening zijn dat er na al die serieuze debatten van de laatste weken ook weleens gelachen mag worden!

Verder lezen

Lekkerste bockbieren 2025 verkozen!

De Tweede Kamer-verkiezingen staan voor het einde van de maand gepland. De minstens zo belangrijke 23e editie van Het Lekkerste Bockbier van Nederland werden afgelopen weekend al gehouden. En dat leverde twee prachtige winnaars op...

Verder lezen