vandeStreek bier (109)
Smaak
Zicht
Neus
vandeStreek Witzige Weizen is beoordeeld met een gemiddelde van 7,3 door onze Bierista's
Smaak
Zicht
Neus
Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10
Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s.
Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen.
Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.
7,5 Zicht Lichtgeel mistig met witte schuimkraag
7,3 Neus Fruitig banaan moutig
7,4 Smaak Moutig fruitig banaan
Spijssuggestie Frituur bruine fruitschaal
"Mooie frisse Weizen, heerlijk doordrinkbaar! Een goede banaansmaak wat ik heerlijk vindt aan een weizen, en vergeet de witte kraag niet."
2.175
8,0 Zicht Mooie klassieke weizen kleur, niet helder maar ook niet mega troebel, grote schuimkraag die je mag afhappen! Heerlijk
8,1 Neus Ook hier komt de banaan mooi terug, Voor de rest fris in de neus
9,0 Smaak Frisse Weizen perfect met het terrasweer wat er aan komt! 5,5% wat hem doordrinkbaar maakt en een heerlijke banaan die er door komt
Spijssuggestie zou niet mistaan met een borrelplank op het terras! Ook bij een BBQ prima aan te sluiten, denk aan salade's, broodjes met dip, kip, vis of een goede gepaneerde schnitzel!
"Zacht en soepel wegdrinkend biertje met een tikkeltje citroen."
15.505
7,2 Zicht Lichtgeel, troebel biertje met een witte schuimkraag.
7,3 Neus Weinig geur, wel wat hoppig.
Smaak De smaak is heel zacht met een licht fruitige touch, de afdronk bitter. Over de gehele linie wel wat vlak.
Spijssuggestie Friet met een frikandel.
"Niet bijzonder. "
4.360
6,4 Zicht Troebel licht geel bier
6,2 Neus Citrus, fris, moutig
6,5 Smaak Fris, zoet, citrus
Spijssuggestie Borrelhapje
"Niet heel bijzonder"
7.785
7,5 Zicht Licht troebel bier met een dikke schuimkraag
6,0 Neus Ruikt licht zoet/bloemig
6,0 Smaak Zacht van smaak, niet heel zoet. Prikkelend, nasmaak iets bitter maar verdwijnt snel
Spijssuggestie Visgerechten
"Fijne twist op een traditionele Weizen, nodigt uit om er nog een van te nemen, mooi zomers bier voor op het terras in de zon."
2.615
7,5 Zicht Troebel, donkergeel bier met een hele mooie dikke witte schuimkraag.
7,0 Neus Hint van tarwe, licht zoet en fruitig, mix van banaan en citrusfruit
8,0 Smaak Fris van smaak, met in de basis het bananige van een traditionele Weizen, met daardoorheen het friszurige van de citrus aroma's. Fijne afdronk met een lichte hoppigheid.
Spijssuggestie Zeebaars filet
"Fris wit bier was helaas wat body mist"
7.225
6,5 Zicht Licht mistig. Mooi stevige schuimkraag
6,2 Neus Zoet, banaan, tarwe
6,7 Smaak Licht zuur, tarwe en citrus tonen. Smaak is een beetje aan de vlakke kant
Spijssuggestie Gegrilde vis, lekker in de zon op een terras
"smaak zit tussen een weizen en een witbier"
53.890
7,5 Zicht donkergeel en troebel met mooi wit schuim
7,5 Neus zoetmoutig, bloemig, fruitig, fris/citrus
7,5 Smaak zoetmoutig, bloeig, fruitig/, banaan als een weizen, maar ook fris prikkelend, citrus, iets kruidig, als een witbier. Frishoppig met een fruitige/moutige afdronk. Frisse nasmaak
Spijssuggestie naar eigen smaak
De Nederlandse biermarkt krimpt verder. 100 brouwerijen sloten hun deuren. Hoge bieraccijns en grensinkopen zetten de sector onder druk.
Verder lezenWaarom zit speciaalbier steeds vaker in blik? Lees over hoparoma, zuurstof bij afvullen, metaalsmaak, microplastics en duurzaamheid van blik.
Verder lezenRestaurant Robuust verhuist naar Moespot bij Vollenhove. Ontdek fine dining, 70 speciaalbieren, bier-spijscombinaties en de bijzondere locatie.
Verder lezenAnderson's Koit Tume Laphroaig BA: Bierista proeft een Baltic Porter van 12,5% met intense turfrook, zachte smaak en een lange whiskyafdronk!
Verder lezen
"Goede doordrinkbare weizen"
Arnold Ganzevles