7,2

Once Upon A Time In Japan

Uiltje Brewing Company (262)

Once Upon A Time In Japan is een Berliner Weisse met vlierbloesem en yuzu. Tonen van verse watermeloen en ananas.

Details

Bierstijl
Alcohol
2.8%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
3 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Gemengde gisting

Mijn bieren

7,2

Het oordeel van de Bierista's

Once Upon A Time In Japan is beoordeeld met een gemiddelde van 7,2 door onze Bierista's

7,2

Smaak

6,8

Zicht

7,3

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
6,5

"Het beste aan dit bier is de geur. Het uiterlijk is niet geweldig de smaak gaat wel, lijkt wat op een Radler, niet mijn ding"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,0 Zicht Geel van kleur, zo goed als helder, met een vrij kleine, witte, niet houdbare schuimkraag

7,5 Neus Fris zuur, fruitig met citrus tonen.

6,5 Smaak Nogal zuur, maar dat is logisch. Fris met citrus tonen en een droge nasmaak. Niet zo mijn ding.

Spijssuggestie pittige pizza

6,9

"Frisse en fruitige Berliner Weisse"

Jan Otten

12.698

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,9 Zicht Licht geel helder en een redelijke schuimkraag

6,7 Neus Frisse vlierbessen bloesem, fruitige citrus en hoppig

7,2 Smaak Zoet, zuur, citrus, en bittere droge nasmaak

Spijssuggestie Salade s, witte vis of fruitige desserts

7,8

"Ik ben een liefhebber van de bierstijl Berliner Weisse en van Uiltje Brewing, dus dit kan niet mis gaan. Bij het ruiken van de fruitige en bloemige aroma’s krijg ik direct zin om een slok te nemen. De smaak is verfrissend en fruitig, waar met name limoen (vermoedelijk is het de Yuzu) en vlierbloesem de hoofdrol spelen. Deze Sour Ale bevat overigens slechts 2,8% alcohol, dus schenk die tweede maar in!"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,2 Zicht Helder licht geel van kleur met een fijne witte laag schuim, die vrij snel inzakt.

8,4 Neus Zoals op het etiket vermeld staat, spelen Yuzu (citrus) en vlierbloesem de hoofdrol. Ontzettend fris en fruitig.

8,1 Smaak Citrus, limoen, vlierbloesem.

Spijssuggestie Chips Thai Sweet Chilli.

7,5

"Dit is een lekker fris en doordrinkbaar bier. Het bier is zoals verwacht zuur van smaak, passend bij een sour ale. De mooie schuimlaag zorgt voor een mooie aanblik."

Bastiaan Kroezen

7.245

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,2 Zicht Goud geel van kleur, fijne schuimlaag

6,7 Neus Erg fruitig van geur, sterke citrus geur

6,9 Smaak Uiteraard zuur van smaak, fris en goed doordrinkbaar

Spijssuggestie Past bij een pittig kaasje

Proefnotitie: Hopalaa Trinity Triple IPA

Hopalaa Trinity is een stevige Triple IPA uit Letland met 10% alcohol. Mango, ananas en zoete citrus maken deze TIPA verrassend sappig en vol.

Verder lezen

Dag van de Bruine Kroeg: jong en oud samen aan de bar

Frank Lammers en Lian Heinhuis openen de Dag van de Bruine Kroeg. Juist twintigers blijken het traditionele café opvallend vaak te bezoeken.

Verder lezen

Gulpener zet met steampump grote stap naar fossielvrij brouwen

Gulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.

Verder lezen

Nieuw: Alcoholvrije Bier Adventskalender

Tel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!

Verder lezen