Brouwerij de 7de Hemel (8)
Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.
Verder lezenSierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.
Verder lezenElke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.
Verder lezenSalikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!
Verder lezen
"De Zonnestraal is een bier gebrouwen door de Limburgse brouwerij de 7de Hemel. Wie in de zevende hemel is, is volkomen gelukkig, intens blij. Passend als je als hobby bier hebt. De Zonnestraal is een blond bier met 6,5% alcohol. De product omschrijving schrijft dat dit bier een ode is aan de verse oogsten van brouwgerst en hop. In dit blonde bier proef je de zomer aan de hand van een fris boeket van bloesem en hop. Serveertemperatuur 6-8 graden. Ongefilterd bier met nagisting op de fles, gebrouwen bij de Proefbrouwerij in Lochristi. Een lekker soepel bier, in de geur fris, maar in de smaak minder fris door de bitterheid."
Adjo Pot