Brouwerij PALM (25)
Ontdek het verhaal van La Chouffe: twee zwagers, 49 liter bier, de kabouter Marcel, de verkoop aan Duvel Moortgat en vijf bekende Chouffe-bieren.
Verder lezenHopalaa Trinity is een stevige Triple IPA uit Letland met 10% alcohol. Mango, ananas en zoete citrus maken deze TIPA verrassend sappig en vol.
Verder lezenFrank Lammers en Lian Heinhuis openen de Dag van de Bruine Kroeg. Juist twintigers blijken het traditionele café opvallend vaak te bezoeken.
Verder lezenGulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.
Verder lezen
"Mooi uitziend bier. Geur is licht fruitig en wat zurig. Dit komt in de smaak identiek zo terug. Tot slot blijft er een ietwat chemische nasmaak over. Doe mij maar de gewone blond, die is 'n stuk beter."
Peter Reijntjes