Nevel Artisan Ales (42)
Trappistenbrouwerij De Kievit, bekend van Zundert Trappist, viert een mijlpaal: haar tiende verjaardag.
Verder lezenDe Beer Geeks Facebook groep heeft opnieuw hun jaarlijkse 'Beer Geeks Beat ALS' actie gelanceerd.
Verder lezenHet was te gezellig gisteravond. Je bent te lang blijven hangen. Nu heb je een kater. Wat kun je er tegen doen?
Verder lezenWat is het beste bier van 2023? Dat is de grote vraag bij de Bierista Bier Top 100. Iedereen kan stemmen vanaf donderdag 30 november.
Verder lezen
"fris droog en zacht bier, complex met mooie balans zoet/zuur/bitter waarbij de wilde gisten aanvankelijk de boventoon voeren met lichte scherpte maar geleidelijk door het fruitig zoetje worden afgevlakt. let op geen beginnersbiertje!"
Miel Neuraij