7,7

Kromme Haring Inktvis

Brewpub De Kromme Haring (30)

Kromme Haring Inktvis is een Black IPA. Een verfrissend en doordrinkbaar donker bier met overvloedige fruitige aroma's. Een beetje alsof je een klein beetje pure chocolade in je fruitsalade gooit.

Details

Alcohol
6.0%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
6 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,7

Het oordeel van de Bierista's

Kromme Haring Inktvis is beoordeeld met een gemiddelde van 7,7 door onze Bierista's

7,6

Smaak

7,1

Zicht

7,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,4

"Verfrissend, maar tegelijk ook weer niet, fruitsalade met een gek tintje."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

5,4 Zicht Git-zwart, mokkakleurige schuimkraag, Carbonatie weinig zichtbaar.

6,4 Neus Tonen van tropisch fruit, en een lichte gebrande mouttoon.

6,9 Smaak Fijn mondgevoel, weinig carbonatie, tonen van het tropische fruit komen goed terug, licht gebrande toon van de mout, zachte toon van koffie, en licht van chocolade. Zachtbittere afdronk.

Spijssuggestie Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen

7,5

"Koffie met tropisch fruit, een aparte maar mooie combinatie"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Helder, donker

7,2 Neus Koffie, gebrande mout. Tropisch fruit is ook te ruiken

7,5 Smaak Bittere chocolade/koffie in combinatie met tropisch fruit.

Spijssuggestie Om van te genieten in goed gezelschap

8,0

"Bier met mooie uiterlijke kenmerken, een prima geur, en een lekkere smaak. Fris, fruitig, en mild bitter over het gehele smaaktraject. "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Zwart bier met een licht bruine, grote, houdbare kraag van fijn schuim. Resten van de kraag blijven mooi aan de glaswand kleven. Ook als het glas leeg is blijft een bruine waas aan de glaswand zichtbaar.

8,5 Neus Erg fris van geur, Fruitige tonen springen het glas uit. Heerlijk.

8,0 Smaak Mild bitter en fruitig van smaak. Best vol voor een IPA, heerlijk fris en mild kruidig. Een prima IPA, ook voor diegene die niet zo begaan is met deze bierstijl.

Spijssuggestie Toastjes met kaas.

8,0

"Een interessante combinatie van een IPA en een stout die toch wel verrast. Een soort van best of both worlds."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Een diepe donkere bijna ondoorzichtige kleur die doet denken aan een imperial stout en mijn ziel. Met een ruime beige-achtige schuimkraag die toch wel redelijk snel krimpt.

8,0 Neus In de neus het bitterheid van hop die klopt bij een IPA maar die toch verrast vanwege de kleur. Ook zit er op de achtergrond een zoetzure twist die een beetje doet denken aan aardbeiensnoepjes.

8,0 Smaak Als eerste komt er een smaak van bittere, zeer pure chocolade op je af waarvan vooral het bittere van hop blijft hangen. Ook het zoetzure van de geur ligt op de verre achtergrond. En dat gecombineerd met lekkere koolzuurbubbeltjes.

Spijssuggestie Gong Bao kip, gewassen korst kazen, pulled pork, zoete kokos spareribs, kimchi, witlofsalade

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen

Guinness met een bavette van de barbecue

Genieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.

Verder lezen

vandeStreek bier gaat verhuizen

vandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.

Verder lezen

De opkomst en val van BrewDog

BrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.

Verder lezen