St. James's Gate Brewery - Guinness (11)
Eindhoven dreigt haar grootste brouwerij, die tevens één van de grootste van Nederland is, te verliezen. Onlangs werd er middels een crowdfundings-actie nog geprobeerd het bankroet te voorkomen, maar nadat geconcludeerd werd dat er te weinig geld werd opgehaald, is het faillissement aangevraagd.
Verder lezenDat alcoholvrij een trend is die niet zal verdwijnen, moge duidelijk zijn. Wat heet: gigantische namen zetten in op alcoholvrij. Een aantal opvallende alcoholvrije aankondigingen op een rijtje.
Verder lezenDe Schotse brouwerij BrewDog werd onlangs overgenomen door Tilray Brands, dat vooral bekend is van cannabis-producten en overnames van andere speciaal bier-brouwerijen. De Amerikanen telden £33.000.000 neer voor de aankoop. Maar niet iedereen ziet de kassa rinkelen, particuliere investeerders blijven berooid achter.
Verder lezenÉén van de grootste biermerken ter wereld, keert terug naar Nederland. Per direct in verschillende horecagelegenheden en vanaf 16 maart ook bij supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo. Een comeback van een gigant in de Nederlandse bierschappen.
Verder lezen
"De Guinness Extra Stout is een.. ehh.. lekker biertje. Ik vind Guinness wel lekker, maar zo'n extra stout biertje voor iemand die houd van blonde, wit of weizen, zal ik dit niet heel vaak bestellen. Maar, het is absoluut een aanrader voor iemand die wel van donkere bieren houdt. Het is rijk qua smaak, ziet er goed uit en heeft een unieke geur. Het is zeker geen verkeerd biertje."
Aaron van der Dussen