Duvel Moortgat (28)
Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?
Verder lezenGenieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.
Verder lezenvandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.
Verder lezenBrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.
Verder lezen
"Een zeer smakelijk bier. In de eerste instantie minder in smaak dan in geur maar dat herstelt na de eerste paar slokken. Toch zeker herkenbaar als een Duvel. Zeker eens proberen!"
Frouke van Loo