Dutch Bargain (77)
Het kabinet wil het accijnsvoordeel voor kleine brouwers schrappen. De maatregel kan de mogelijke doodsteek zijn voor veel Nederlandse brouwerijen.
Verder lezenProefnotitie van Brruhh! van Bereta Brewing Co. Een sappige Double IPA met mango, mandarijn, limoen, verse hop en een zachte bitterheid.
Verder lezenProefnotitie Paix Dieu Nova: een zacht en rond Belgisch Blond met tonen van appel, tropisch fruit, lichte karamel en een frisse afdronk.
Verder lezenOntdek het nieuwe Duvel Designer Glas 2026 van kunstenaar Saïd Kinos. Lees het verhaal achter het ontwerp en ontdek waar je het glas kunt vinden.
Verder lezen
"Lekker biertje om te drinken bij de openhaard. Warm mondgevoel en als je van koffie en chocolade houdt, dan zit je met dit biertje wel goed. Ruikt lekker en proeft goed."
Elvira Goblet-Johannes