7,0

De La Senne Stouterik

Brasserie De La Senne (13)

De La Senne Stouterik is een Stout die erg geliefd is onder de echte bierkenners. Het is een Belgische Stout met Ierse stijl. Veel geroosterde mout, koffie en chocolade. Robuuste smaken en slechts 4,5% alcohol.

Details

Bierstijl
Alcohol
4.5%
Categorie
Intens en Uitdagend
Spijzen
Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
5 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Haardvuur, Barbecue, In goed gezelschap
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,0

Het oordeel van de Bierista's

De La Senne Stouterik is beoordeeld met een gemiddelde van 7,0 door onze Bierista's

7,0

Smaak

7,1

Zicht

7,1

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
6,1

"waterig, koffie, droog"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,5 Zicht bruin, troebel, bruine schuimkraag, lichte bruis

6,6 Neus droog, koffie

6,3 Smaak waterig, koffie, droog

7,3

"Dit is een vrij doorsnee stout, maar dat is niet per se iets "slechts". Bij zowel de geur als de smaak komen de aroma's van geroosterde mouten en koffie naar voren. Een bekende geur en smaak voor een stout bier. Het is niet heel bijzonder, maar het is alsnog een prima bier die je uitstekend kan combineren met wild vlees."

Review
Aroma
Zoet
Bitter
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht Donkerbruin bijna zwart bier met een licht bruine schuimkraag. De schuimkraag is erg groot voor een stout, maar het heeft een hele fijne schuimkraag vergelijkbaar met een latte macchiato.

7,5 Neus De heerlijke geur van een standaard stout met aroma's van koffie en geroosterd mout, dit zorgt voor een subtiele bitterheid. Op de achtergrond merk je wat chocolade.

7,0 Smaak Wederom komt de bitterheid goed naar voren waarbij de geroosterde mouten en koffie opvalt. De bitterheid merk je ook goed terug in de nasmaak.

Spijssuggestie Hertenbiefstuk met paddenstoel.

7,6

"Een heerlijke volle en krachtige stout, hoppig en bitter en tonen van koffie en chocolade"

Gijs Pullen

24.178

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,4 Zicht donkerzwart, licht beige schuimkraag

7,2 Neus moutig en licht tonen van koffie

7,6 Smaak hoppig en bitter, maar zeker ook zoet. Tonen van chocolade en koffie.

Spijssuggestie ijs met vruchten, gyros

Tijd als hoofdingrediënt: Hertog Jan onthult Grand Pilsener

De Limburgse brouwerij creëert met Grand Pilsener een premium bier binnen Pilsener-categorie.

Verder lezen

Gebrouwen door Vrouwen maakt uniek 0.5% bier

Heb je het gehoord? Gebrouwen door Vrouwen heeft een geweldig nieuw bier gelanceerd: Bloesem Bluf 0.5%.

Verder lezen

Hertog Jan lanceert de Hertog Jan Blikvanger

Hertog Jan introduceert met trots de Hertog Jan Blikvanger, dé duurzame oplossing om afval te verminderen en recycling te bevorderen.

Verder lezen

Proost op de Budelse Brouwerij - Tweevoudig Goud

Een gouden gloed schijnt over de Budelse Brouwerij. Tijdens de Dutch Beer Challenge 2023 heeft deze brouwerij twee Gouden Medailles in de wacht gesleept.

Verder lezen