7,7

Crooked Spider Doe Mij 'n Del

Crooked Spider (21)

Crooked Spider Doe Mij 'n Del is een Blond bier van 6,4%. Zoete, fruitige smaak met een vleugje bitterheid.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
6.4%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
6 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,7

Het oordeel van de Bierista's

Crooked Spider Doe Mij 'n Del is beoordeeld met een gemiddelde van 7,7 door onze Bierista's

7,8

Smaak

7,9

Zicht

7,7

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,8

"Donkerblond haze bier met een volle, zachte smaak"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,7 Zicht Donkerblond bier

7,7 Neus Moutig en zoet

7,9 Smaak Vol, zoetig en zacht

Spijssuggestie kaasplankje

7,2

"Frisse blond. Proeft wel wat sterk in alcohol"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Oranje, helder, goede schuimkraag, bruisend

7,5 Neus Fris, zoetig, bloemig

7,5 Smaak Wat sterk in alcohol, bloemig, licht zoet

8,0

"Erg lekker blond bier!! Het etiket spreekt eigenlijk boekdelen… met deze zonnige fruitige dorstlesser, waan je je toch een beetje in de duinen op een mooie zomeravond."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,9 Zicht Wat donker geel, lekker mistig en een krachtige schuimkraag.

7,9 Neus De onmiskenbare smaken welke je van een Blond bier mag verwachten, zitten hierin hoor!! Fruitig, kruidig, licht zoetje en een klein zuurtje.

8,1 Smaak Heel erg mooi in balans, maar wel met een eigen karakter!! De onmiskenbare Blond smaken, zitten hier allemaal in. Echter… in deze balans zit een moeilijk te definiëren smaak bij. Licht grassig en een tikje aards… ik gok daarom op een vleugje citroengras.

Spijssuggestie Frisse salades, goeie vis en lekkere “terras hapjes”

Bulgarije de bierbakermat van Europa?

In Bulgarije is 6500 jaar oude mout gevonden. De bijzondere vondst wijst mogelijk op bierproductie in Zuidoost-Europa in de prehistorische tijd.

Verder lezen

1664 Blanc 0.0: Frans witbier voor de zonnige dagen

Proefnotitie 1664 Blanc 0.0: fris alcoholvrij witbier met citrus, fruit en koriander. Zacht van smaak en ideaal voor zonnige dagen.

Verder lezen

Hopoogst 2026: wat betekent dit voor de prijs en kwaliteit?

De hopoogst van 2026 valt in Europa tegen. Wat betekent dat voor prijs en kwaliteit van bier? En waar wordt in Nederland hop geteeld?

Verder lezen

Proefnotitie - Lindemans Kriek vs Lindemans Kriek 0.0

Lindemans Kriek versus Kriek 0,0%: we proeven blind, duiken in het brouwproces en vergelijken alcohol, smaak en calorieën. Welke valt op?

Verder lezen