Brouwerij De Bie
Onze topbieren
Is Breda de bierhoofdstad?
Onlangs stelden we de vraag: "Is Rotterdam de Bierhoofdstad van Nederland?" Het lokte een interessante discussie uit, maar het antwoord daarop kunnen we je niet geven. Vandaag nomineren we echter wel een andere kandidaat. Want wist je dat de Breda al eeuwenlang bekend staat als echte bierstad?
Verder lezenIs Rotterdam de Bierhoofdstad?
De vraag van vandaag luidt: "Is Rotterdam de Bierhoofdstad van Nederland?" De organisatie achter Rotterdam Beerfest, dat op zaterdag 7 februari terugkeert, denkt het antwoord te weten: absoluut. Het is echter niet ondenkbaar dat zij ietwat vooringenomen zijn, dus laten we het antwoord vooralsnog in het midden.
Verder lezenDuitse biercultuur onder druk
De biermarkt staat onder druk. Met name in Europa, Noord- en Zuid-Amerika daalt de bierverkoop. Dat geldt in Nederland, maar ook onze Oosterburen ontkomen er niet aan. In Duitsland, toch bij uitstek een bierland, werd er afgelopen jaar namelijk fors minder gedronken. Als gevolg daarvan werden er al meer dan 50 Duitse brouwerijen gesloten dit jaar.
Verder lezenNieuwe hobby's om te ontdekken voor de donkere dagen: bierbrouwen en digitaal vermaak
De herfst en winter zijn de tijd van het jaar voor volle, kruidige en verwarmende bieren.
Verder lezen