Brand Bierbrouwerij (23)
De Nederlandse biermarkt krimpt verder. 100 brouwerijen sloten hun deuren. Hoge bieraccijns en grensinkopen zetten de sector onder druk.
Verder lezenWaarom zit speciaalbier steeds vaker in blik? Lees over hoparoma, zuurstof bij afvullen, metaalsmaak, microplastics en duurzaamheid van blik.
Verder lezenRestaurant Robuust verhuist naar Moespot bij Vollenhove. Ontdek fine dining, 70 speciaalbieren, bier-spijscombinaties en de bijzondere locatie.
Verder lezenAnderson's Koit Tume Laphroaig BA: Bierista proeft een Baltic Porter van 12,5% met intense turfrook, zachte smaak en een lange whiskyafdronk!
Verder lezen
"Lekker Bockbier, en gelukkig niet zo zoet als vooraf verwacht. Maar of je het hier ook echt warm van krijgt in de winter…. Ik persoonlijk niet echt maar het blijft een lekkere Bock!"
Martin van Werkhoven