7,4

Motor Oil 0,5%

Brouwerij De Moersleutel (198)

Brouwerij omschrijving: Hier is iets waar we trots op zijn! Na uitgebreide experimenten hebben we een alcoholvrije stout gebrouwen die Moersleutel waardig is. Rijke smaken van vanille, tonka en koffie, met rozijnen en kaneel die 12 uur lang zijn gestoomd voor extra diepte. Natuurlijk ontbreekt onze geliefde dosis gerst, rogge, tarwe en hop niet, wat zorgt voor een volle body en intense smaak. Alle smaak, geen alcohol. Ja, het is mogelijk. Proost! Ik: Vol, romig, zoet, koffie, chocola, heel licht bittertje, kort créme schuim, zeer donker geen rooksmaak o.i.d., vol aroma. Een 8 knap werk voor een alcoholvrij. Maakt titel waar

Details

Bierstijl
Alcohol
0.5%

Mijn bieren

7,4

Het oordeel van de Bierista's

Motor Oil 0,5% is beoordeeld met een gemiddelde van 7,4 door onze Bierista's

7,8

Smaak

4,8

Zicht

7,2

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,0

"Moutig, licht zoet "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht Bruin, troebel, goede bruine schuimkraag, lichte bruis

7,3 Neus Moutig, licht zoet

7,2 Smaak Moutig, licht zoet

7,8

"Knap donker imperial stout alcoholvrij romig vol mondgevoel, zoet. Sterk aroma: veel koffie, verder chocola en voor mij ondefinieerbare smaak. Tonkaboon volgens brouwerij. Neus (ook niet mijn sterkste punt) blijft qua kracht wat achter bij de smaak."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

2,0 Zicht Zeer donker

7,0 Neus Neus vooral koffie, geur niet sterk

8,4 Smaak Prachtig voor alcoholvrij, koffie, vol, chocola, romig, vol. Goede nasmaak

Spijssuggestie Kazen, worsten, snacks, desserts, aperitif. Moet tegen smaak bier op kunnen

Gigant keert terug naar Nederland

Één van de grootste biermerken ter wereld, keert terug naar Nederland. Per direct in verschillende horecagelegenheden en vanaf 16 maart ook bij supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo. Een comeback van een gigant in de Nederlandse bierschappen.

Verder lezen

Is Breda de bierhoofdstad?

Onlangs stelden we de vraag: "Is Rotterdam de Bierhoofdstad van Nederland?" Het lokte een interessante discussie uit, maar het antwoord daarop kunnen we je niet geven. Vandaag nomineren we echter wel een andere kandidaat. Want wist je dat de Breda al eeuwenlang bekend staat als echte bierstad?

Verder lezen

Dry January, waar komt dat vandaan?

In 2025 zagen we de opmars van alcoholvrij- en arm duidelijker zichtbaar worden. En in januari zal die trend ongetwijfeld doorzetten, want sinds de Tweede Wereldoorlog(!) zien we al dat mensen in de eerste maand van het jaar geen alcohol drinken. Toentertijd overigens om hele andere redenen dan nu...

Verder lezen

Is Rotterdam de Bierhoofdstad?

De vraag van vandaag luidt: "Is Rotterdam de Bierhoofdstad van Nederland?" De organisatie achter Rotterdam Beerfest, dat op zaterdag 7 februari terugkeert, denkt het antwoord te weten: absoluut. Het is echter niet ondenkbaar dat zij ietwat vooringenomen zijn, dus laten we het antwoord vooralsnog in het midden.

Verder lezen