7,7

Moersleutel Hype Bomb 2024 Edition

Brouwerij De Moersleutel (204)

Nieuw hopalarm! HBC1019 bereikt de ambachtelijke bierscene. Onze vrienden van Yakima Hops gaven ons een verse zak van deze nieuwe hop. We waren blij verrast met een heleboel interessante smaken, zoals honingmeloen, donkere rum, kokosnoot, gekarameliseerde bananen en valencia sinaasappels. Zelfs een beetje diaquiri cocktail. Perfect verdiend om in ons nieuwe Hype Bomb recept voor 2024 te staan. De Hype Bomb van vorig jaar bevatte Nectaron hop en bracht intense tropische ananas en passievrucht. We vonden het heerlijk, en we zijn blij dat jullie het heerlijk vonden, dus hebben we er dit jaar ook een paar toegevoegd aan het brouwsel. We hebben ons moutrecept lichtjes gewijzigd om een iets lichter en waziger bier op tafel te brengen. Dus schenk jezelf een glas in en geniet van de Hype Bomb van dit jaar! We kunnen niet wachten om te horen hoe jullie het vinden. Proost! Drinken bij 8 graden.

Details

Alcohol
8.0%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
8 °C
Volume
44 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,7

Het oordeel van de Bierista's

Moersleutel Hype Bomb 2024 Edition is beoordeeld met een gemiddelde van 7,7 door onze Bierista's

7,8

Smaak

7,4

Zicht

7,8

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,1

"Goede verfrissende Ipa , veel tropisch fruit "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,8 Zicht Lichtgeel mistig met witte schuimkraag

7,5 Neus Ananas Grapefruit tropisch fruit

7,6 Smaak Tropisch fruit ananas hoppig , een fijn bittertje

Spijssuggestie Barbecue of frituur

8,3

"Heerlijke double IPA, perfect in balans."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Witte schuimkraag die wat snel inzakt, mistig en geel.

8,0 Neus Fruitig hoparoma (ananas, perzik).

8,0 Smaak Koolzuur prikt licht op de tong, smaken van perzik en kokosnoot. Meloen in de keel. Licht bittere afdronk.

Spijssuggestie Frisse geitenkaas salade met honing.

Bierista's Top 5 dorstlessers voor tropische dagen

Op tropische dagen moet je goed voor jezelf zorgen. Daar hoort een goed glas bier zeker bij. Bierista heeft een Top 5 samengesteld vol met inspiratie om lekker te genieten, zelfs als de temperaturen door het dak gaan. En in die Top 5 zit een aantal verrassende keuzes. We zijn echt even out of the box gegaan.

Verder lezen

Een WKamerjas, Juichjack of toch Pilsjama?

Met een verliespartij tegen Algerije zijn onze oranje leeuwen er wellicht nog niet helemaal klaar voor, maar dat mag de pret niet drukken: aanstaande donderdag start het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico! Met aanstaande zondag 14 juni om 22:00 uur de eerste wedstrijd, tegen Japan. En die kun jij geheel in stijl kijken.

Verder lezen

Nieuw geopend: Lambicus Experience Center

’s Werelds oudste actieve lambiekbrouwerij, Brouwerij Timmermans, heeft onlangs haar Lambicus Experience Center in het Vlaamse Itterbeek officieel geopend! Sinds gisteren is de experience voor het grote publiek te bezoeken van woensdag tot en met zondag.

Verder lezen

Word jij onze collega?

Onze partner Hellobier zoekt een Web & Winkelmanager, voor wie ook een rol binnen Bierista is weggelegd! Standplaats is de prachtige industriële Noordkade in Veghel (Noord-Brabant): een bruisende plek met een bioscoop, escape rooms, een gigantische supermarkt, horeca, een heuze chocoladefabriek (jawel!) en een prachtige speciaal bier winkel.

Verder lezen