8,4

Moersleutel 6 Years Tom

Brouwerij De Moersleutel (203)

Rye Wine

Details

Bierstijl
Alcohol
10.0%
Categorie
Soepel en Subtiel
Drinktemp.
10 °C
Volume
44 cl

Mijn bieren

8,4

Het oordeel van de Bierista's

Moersleutel 6 Years Tom is beoordeeld met een gemiddelde van 8,4 door onze Bierista's

8,3

Smaak

8,5

Zicht

8,1

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,5

"Lekker kruidig geniet bier"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

9,0 Zicht Robijn rood, helder met een mooie mouse schuimkraag

8,0 Neus Karamel, koffie, rozijnen en wat alcohol

7,5 Smaak Anijs (drop achtig) kruidige bitterheid met een mooie zoete toets. Stroperig in de mond

Spijssuggestie Stukje goede chocolade

8,3

"Zeer zoet en plakkerig en dat is positief uitgedrukt."

Review

8,0 Zicht Roodkleurig bier, donker en ondoorzichtig. Schuim trekt snel weg na inschenken. Zeer plakkerig bier langs de glasrand.

8,1 Neus Zeer moutige en zoetige geur van gerst en rogge, doet denken aan port.

9,0 Smaak Droog, dikkig en moutig, iets spicy en vooral zoet en plakkerig.

Spijssuggestie Zoete desserts, vanille-ijs of crème brûlée.

Is Groningen de bierhoofdstad?

Eerder vroegen we ons hardop af of Breda dan wel Rotterdam de bierhoofdstad van Nederland is. Het lokte een interessante discussie uit. Vandaag reizen we daarom in dezelfde serie digitaal af naar een andere stad die in aanmerking komt. Eentje in het Hoge Noorden. Groningen.

Verder lezen

Het WK en bier: 3 anekdotes

Onlangs werd de Eredivisie voor de derde keer op rij door PSV gewonnen. Sponsor Bavaria vierde het met exclusieve kampioensblikken. 24 blikken, 24 spelers, elk met naam en rugnummer. Het is een mooi voorbeeld van hoe bier en sport al decennialang met elkaar verweven zijn, al gaat dat niet altijd helemáál volgens de regels. In aanloop naar het WK deze zomer, zetten we 3 anekdotes op een rij.

Verder lezen

Acht speciaal bier festivals die eraan komen

Speciaal bier festivals, Nederland kent er tientallen. In grasvelden, op pleinen, aan het water en zelfs in de abdij. Nu de lente officieel is begonnen, kunnen we niet wachten tot we ergens, al dan niet in de zon, staan te proosten. Hieronder vind je op chronologische volgorde acht bierfestivals!

Verder lezen

Bier en koolhydraatarm eten: een verrassend goede match

Kun je bier drinken bij een koolhydraatarm dieet? Ontdek hoe bier verrassend goed samengaat met koolhydraatarme gerechten en welke combinaties het beste werken.

Verder lezen