Dois Corvos (11)
Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?
Verder lezenGenieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.
Verder lezenvandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.
Verder lezenBrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.
Verder lezen
"Terraswerk in Portugal bijvoorbeeld, het land van herkomst. Goed gekoeld, maar de (smaak)aroma's komen het beste vrij als het bier iets opwarmt. Er is bescheiden bitter dat ook in de afdronk meegaat. Wordt gaandeweg wat dunner in beleving."
Ton van der Koppel