8,4

Jopen Thrice as Nice

Jopen Bier (218)

Jopen Thrice as Nice is een Triple New England IPA. Een boozy bier met smaken van tropisch fruit, banaan, abrikoos en kokosnoot.

Details

Brouwerij
Alcohol
9.5%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
10 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

8,4

Het oordeel van de Bierista's

Jopen Thrice as Nice is beoordeeld met een gemiddelde van 8,4 door onze Bierista's

8,4

Smaak

8,0

Zicht

8,3

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,3

"Zo zit je te klappertanden bij -15 dan plotsklaps kan je zo weer je zwemshort aan. Dat hoeft niet zo nodig door het weer te komen maar door wat je nuttigt. Over nuttig gesproken, amai! amai! wat doen ze bij Jopen nu met deze chapter 2 triple NEIPA. Juist dat gevoel komt tot leven met dit bier, tropische winden, strand en zon, een grote fruitschaal gevuld met abrikozen, ananas, kokosnoot en citrusvruchten. Jopen hoort bij de grote ‘massa’ jongens en meisjes maar blijft ons hopelijk met open vizier verrassen en van onze stoel blazen met wat meesterstukjes zoals deze"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht strogeel met een lekker parelend schuimpie die ietjes wegtrekt

8,5 Neus ‘Klik klak’ zegt het blik en als een tropische fruitbo(o)m wordt je neus getorpeteerd met allerlei zoetigheid. Ik heb het gevoel dat ik de vruchten ga plukken van mijn 3,50 euro.

8,5 Smaak Zeer frisse en prikkelende mondperikelen veroorzaakt door abrikoos, citrus, ananas en kokosnoot. Lekker wegdrinkertje ook zo blijkt maar dan... jaaaa dan gebeurt het!!!. Bij het verlaten van mijn mondholte komt die vette 9,5% ABV verraderlijk om de hoek kijken en danst verwarmend weg

Spijssuggestie Hemelse pairing met een Poké Bowl van zalm gemarineerd in oystersaus, sushirijst, mango, Edamame bonen, taugé en wat verantwoorde kiemen. Miljaar, wat heb ik zin in zon, zee en strand. Pas perfect bij salades met fruit (zonder zuur), romige kazen, kip of kalkoen op de barbecue of in de oven.

8,0

"Een fruitige en licht hoppige ipa. Zeker de moeite waard"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,6 Zicht geel, mistig, goede schuimkraag, lichte bruis

7,5 Neus tropisch fruit

7,8 Smaak tropisch fruit, licht hoppig

9,0

"Jopen heeft de smaakt te pakken. Een echte aanrader."

Yannick Smit

2.385

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,9 Zicht Mooi vol bier met een flinke schuimkraag

8,7 Neus tropisch fruit

9,2 Smaak tropisch fruit.

Spijssuggestie -------------

8,2

"Verraderlijk lekkere tripel NEIPA. "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,4 Zicht Troebel en gelig.

8,5 Neus Tropische fruitsoorten dringen je neus binnen.

8,2 Smaak Heerlijk zacht en fruitig. Het alcoholpercentage merk je niet, enkel de tinteling op je tong die door de zoetigheid van fruit een mooie balans vormen.

Spijssuggestie Romige kazen

Line-up Bourbon County Brand-serie bekend

Elk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.

Verder lezen

Proefnotitie - Brouwerij Lost - Clouds

Brouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!

Verder lezen

Nieuw: Grolsch CAL - de bewuste dorstlesser

Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?

Verder lezen

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen