6,6

De Molen Kers & Kola

Brouwerij De Molen (122)

Details

Bierstijl
Alcohol
10.0%
Categorie
Donker en Rijk
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
10 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

6,6

Het oordeel van de Bierista's

De Molen Kers & Kola is beoordeeld met een gemiddelde van 6,6 door onze Bierista's

6,6

Smaak

7,0

Zicht

6,7

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
6,5

"Apart bier, waarvoor sowieso lof. De geur en smaak van kers en cola is herkenbaar. Drinkbaar, maar voor een Imperial Stout wat aan de magere kant, ofschoon het bier goed in de alcohol zit."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht Donker bruin bier met een midden bruine schuimkraag, middelmatig van grootte, bestaand uit vrij fijne belletjes en best goed houdbaar. De restjes van de kraag blijven aan de glaswand kleven.

6,5 Neus Wat moutig en fruitig met, inderdaad een vleugje kers en cola. Apart van geur, niet zo mijn idee van een lekkere geur.

6,5 Smaak Romig in de mond, met de smaak van kers en cola op een wat moutige basis. Apart, waarvoor lof. Best te drinken maar voor een Imperial Stout wat aan de magere kant. daarna wat plakkerig op de lippen.

Spijssuggestie Rollade

6,8

"Zoet en sterk"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,5 Zicht Heel donker weinig schuim

6,8 Neus Zoetig en fruitig

6,8 Smaak Kola fruitig kersen

Spijssuggestie Jonge kazen en zoete desserts

6,4

"kersig, cola, moutig"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,9 Zicht donker, bruine schuimkraag, troebel, lichte bruis

6,7 Neus kersig, lichte mout

6,6 Smaak kersig, cola, moutig

Bier Top 100: Tripel Karmeliet veroverd zilver

Na vele inzedingen van de Bierista bierkenners is er weer een top 100 ontstaan. Wij hebben ze opgesomd in de Bier top 100 2024.

Verder lezen

Dit is geen gewoon blond bier… ontdek de La Trappe Blond Special Edition 2025

Heb jij ooit een slok genomen van een bier dat niet alleen je smaakpapillen, maar ook je hart raakt? Nee? Dan is het hoog tijd om kennis te maken met de La Trappe Blond Special Edition 2025. Want geloof ons: dit is veel meer dan een blondje om je vrijdagmiddag mee af te sluiten.

Verder lezen

Nieuwe Duvel Imperial Blond: rebels, krachtig en onweerstaanbaar zacht

Zet je schrap, bierliefhebber, want er waait een frisse, gedurfde wind door de kelders van Brouwerij Duvel Moortgat. Maak kennis met Duvel Imperial Blond – een tijdelijke maar indrukwekkende nieuwkomer binnen het iconische Duvel-assortiment.

Verder lezen

De rijke geschiedenis en variëteiten van bier

Ontdek de rijke geschiedenis, variatie en het brouwproces achter jouw favoriete bier.

Verder lezen