Baxbier Brewery (44)
Het kabinet wil het accijnsvoordeel voor kleine brouwers schrappen. De maatregel kan de mogelijke doodsteek zijn voor veel Nederlandse brouwerijen.
Verder lezenProefnotitie van Brruhh! van Bereta Brewing Co. Een sappige Double IPA met mango, mandarijn, limoen, verse hop en een zachte bitterheid.
Verder lezenProefnotitie Paix Dieu Nova: een zacht en rond Belgisch Blond met tonen van appel, tropisch fruit, lichte karamel en een frisse afdronk.
Verder lezenOntdek het nieuwe Duvel Designer Glas 2026 van kunstenaar Saïd Kinos. Lees het verhaal achter het ontwerp en ontdek waar je het glas kunt vinden.
Verder lezen
"zeer complex uitgebalanceerd bier, er zit weer een verhaaltje in, aroma is versluiert en nodigt uit tot ontdekken . belooft veel maar onthult maar een beetje. na het nemen van de eerste slok geeft het bier zich bloot zoals een goede striptease danseres, geleidelijk en geraffineerd wordt alles onthult. bekomen van de nasmaak wil je maar een ding, meer....! Kitty en Ger, bedankt voor het meenemen van dit schitterende bier uit het verre Groningen naar ons mooie Limburg."
Miel Neuraij