7,4

Anchor Tropical Hazy IPA

Anchor Brewing Company (12)

Details

Alcohol
6.5%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
7 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,4

Het oordeel van de Bierista's

Anchor Tropical Hazy IPA is beoordeeld met een gemiddelde van 7,4 door onze Bierista's

7,5

Smaak

7,2

Zicht

7,1

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,1

"Smaakvolle hoppige ipa, prima dorstlesser "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,3 Zicht Oranjekleurig mistig met grote witte schuimkraag

6,7 Neus Fruitig, moutig

7,0 Smaak Fruitig en hoppig

Spijssuggestie Zoute chips

7,0

"Citrus tonen, die in de geur een goed boeket vormen. De smaak van grapefruit, gaat in de afdronk en nasmaak over in een droge en hop bittere tint."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht De kleur neigt naar oranje, en het zicht is troebel. De vrij kleine witte kraag van gemengd schuim verdwijnt vrij vlug.

7,5 Neus Duidelijke citrus tonen, die niet in de neus branden, maar een mooi boeket vormen. Verder in mindere mate hop tonen.

7,0 Smaak Fruitig met grapefruit tonen. Fris licht zuur en dorstlessend. Afdronk en nasmaak aan de droge kan en stevig hop bitter.

Spijssuggestie Barbecue, gourmet of steengrill

7,7

"Heerlijke fruitige en zwaar gehopte IPA. Iconische brouwer uit de USA met al vele jaren topbieren. "

Review
Aroma
Bitter
Fruitig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Hazy oranje met een fijne laag wit schuim.

7,4 Neus Tropisch fruit, citrus en zeer veel hop!

8,6 Smaak Ananas, mango, guave, hop en hars.

Spijssuggestie Tosti Hawaï met chilisaus

7,8

"Lekker zomerse ipa voor bij de bbq. Hoppig en makkelijk"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,6 Zicht Iets wat troebel lichte kleur

6,9 Neus Vooral hop

7,2 Smaak Licht zacht hop en fruitig

Spijssuggestie Salade's kip en bbq

Word jij onze collega?

Onze partner Hellobier zoekt een Web & Winkelmanager, voor wie ook een rol binnen Bierista is weggelegd! Standplaats is de prachtige industriële Noordkade in Veghel (Noord-Brabant): een bruisende plek met een bioscoop, escape rooms, een gigantische supermarkt, horeca, een heuze chocoladefabriek (jawel!) en een prachtige speciaal bier winkel.

Verder lezen

Wereldprimeur in Groenlo

Eén batch basisbier van 2000 liter, maar toch vijf verschillende fruitige varianten als resultaat. De mannen van Brouwerij Brouwersnös in Groenlo is het gelukt. In samenwerking met de buren van Bronkhorst High-Tech hebben ze een wereldprimeur te pakken: high-tech doseren tijdens het afvullen.

Verder lezen

Is Groningen de bierhoofdstad?

Eerder vroegen we ons hardop af of Breda dan wel Rotterdam de bierhoofdstad van Nederland is. Het lokte een interessante discussie uit. Vandaag reizen we daarom in dezelfde serie digitaal af naar een andere stad die in aanmerking komt. Eentje in het Hoge Noorden. Groningen.

Verder lezen

Het WK en bier: 3 anekdotes

Onlangs werd de Eredivisie voor de derde keer op rij door PSV gewonnen. Sponsor Bavaria vierde het met exclusieve kampioensblikken. 24 blikken, 24 spelers, elk met naam en rugnummer. Het is een mooi voorbeeld van hoe bier en sport al decennialang met elkaar verweven zijn, al gaat dat niet altijd helemáál volgens de regels. In aanloop naar het WK deze zomer, zetten we 3 anekdotes op een rij.

Verder lezen