7,5

Van Slag Klok Klok Klok

Van Slag Bier (4)

Klok Klok Klok van Van Slag Bier is een smaakvolle Tripel uit Leiden. Daar gaat het klokje wel van tikken!

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
8.7%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
8 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

Van Slag Klok Klok Klok is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,5

Smaak

7,5

Zicht

7,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,5

"Lekkere zoetmoutige Tripel"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur

7,5 Zicht Goudgeel en mooi troebel met wel veel zwevende deeltjes en schuim is redelijk snel verdwenen.

7,5 Neus Zoetmoutig en fruitig,perzik

7,5 Smaak Mooi vol mondgevoel.Zoetmoutig en fruitig,perzik. Iets een prikkel en ietwat wrang op de tong en in de keel. Lijkt iets kruidigs te hebben en smaakt wat bloemig. Iets hoppig en lichtbitter en ietwat droge afdronk.

Zomersingelbierwandeling Leiden

Hou je van bier én van wandelen? Dan is een bierwandeling in Leiden iets voor jou.

Verder lezen

Dit zijn de grootste winnaars van de Dutch Beer Challenge 2025 – en waarom jij ze geproefd moet hebben

Heb je je ooit afgevraagd welke Nederlandse bieren écht tot de top behoren? De uitslag van de Dutch Beer Challenge 2025 is binnen, en het is tijd om te ontdekken welke brouwerijen de kroon spanden. In dit artikel duiken we in de opvallendste winnaars, onthullen we verrassende trends en geven we tips om je bierkennis te verdiepen.

Verder lezen

Bier Top 100: Tripel Karmeliet veroverd zilver

Na vele inzedingen van de Bierista bierkenners is er weer een top 100 ontstaan. Wij hebben ze opgesomd in de Bier top 100 2024.

Verder lezen

Dit is geen gewoon blond bier… ontdek de La Trappe Blond Special Edition 2025

Heb jij ooit een slok genomen van een bier dat niet alleen je smaakpapillen, maar ook je hart raakt? Nee? Dan is het hoog tijd om kennis te maken met de La Trappe Blond Special Edition 2025. Want geloof ons: dit is veel meer dan een blondje om je vrijdagmiddag mee af te sluiten.

Verder lezen