8,1

Van Honsebrouck Kasteel Trignac XII 2019

Van Honsebrouck (Kasteelbier, Brigand) (34)

Van Honsebrouck Kasteel Trignac XII 2019 is een Tripel. De op cognacvaten gerijpte versie van de Kasteel Tripel. Door de smaken van druiven en zoete appel heeft het bier wijnachtige geuren.

Details

Bierstijl
Alcohol
12.0%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
12 °C
Volume
75 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

8,1

Het oordeel van de Bierista's

Van Honsebrouck Kasteel Trignac XII 2019 is beoordeeld met een gemiddelde van 8,1 door onze Bierista's

7,8

Smaak

7,8

Zicht

7,8

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,8

"Een ieder zal zo zijn voorkeur hebben voor wat betreft tripel en vetrijping. Persoonlijk vind ik Calvados vaten een lekkerder resultaat geven dan cognac-vaten. Evengoed is dit een echt rustig-aan-genietbier."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Een goudkleurig helder bier op met een witte schuimkraag.

8,0 Neus In de geur komt de geur van het vat en fruitigheid duidelijk naar voren.

7,5 Smaak Ook de smaak is vol, fruitig met nog wat kruidigheid. Mondgevoel had wat mij betreft iets te veel koolzuur.

Spijssuggestie Utrechtse Oude Grachtkaas

8,4

"Zeker een lekker geniet bier"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,5 Zicht oranje, goede bruis, helder, goede schuimkraag

7,6 Neus alcohol, appel

8,1 Smaak appel, alcohol, zoetig

Sinterklaas kiest voor Bierista

Het heerlijk avondje komt eraan en Sinterklaas heeft dit jaar een speciale verrassing voor alle bierliefhebbers!

Verder lezen

Een betoverend bier- en culinair festijn bij Bistro La Duchesse

De recente Bierista Avond bij Bistro La Duchesse in Den Bosch was een ongekend succes. Een onvergetelijke avond vol culinaire hoogstandjes en exclusieve bieren.

Verder lezen

Hertog Jan Vatgerijpt 2023: een ode aan Latijns-Amerika

Voor deze zevende editie liet Meesterbrouwer Micha Peute zich inspireren door de essentie van Latijns-Amerika.

Verder lezen

Brouwerij Rodenbach verovert volledig podium op Brussels Beer Challenge

Brouwerij Rodenbach heeft een opmerkelijke prestatie geleverd door drie podiumplaatsen te veroveren op de Brussels Beer Challenge.

Verder lezen