7,4

Uiltje I'm Never Going To Financially Recover From This

Uiltje Brewing Company (262)

Uiltje I'm Never Going To Financially Recover From This is een frisse Weizen met gember en bloedsinaasappel en een knipoog naar de Tiger King.

Details

Alcohol
5.0%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
5 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,4

Het oordeel van de Bierista's

Uiltje I'm Never Going To Financially Recover From This is beoordeeld met een gemiddelde van 7,4 door onze Bierista's

7,5

Smaak

7,6

Zicht

7,6

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,4

"Fris, bijna zomers tarwebier. Mooie peperige/kruidige diepgang dankzij de toegepaste gember"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,6 Zicht Troebel geel

7,6 Neus Een aardig citrusaroma dat over grasvelden flaneert

7,5 Smaak Iets moutig. Veel gember. Sommigen vinden het misschien wat overheersend maar vooral gepaard met de gebruikte bloedsinaasappel geeft het bier een leuk smaakprofiel

Spijssuggestie Fruitige salades. Witte vis. Kazen. Ik vond hem naast een simpele pasta ook wel smaken om eerlijk te zijn

Hoe Grolsch in 22 proefbrouwsels CAL ontwikkelde

Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.

Verder lezen

Sierra Nevada verovert bierharten met hoptraditie

Sierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.

Verder lezen

International Beer Day

Elke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.

Verder lezen

Proefnotitie Salikatt Even Keel

Salikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!

Verder lezen