Uiltje Brewing Company (262)
Gulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.
Verder lezenTel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!
Verder lezenBetzy Blond van Fortuna Vlieland eert kunstenaar Betzy Akersloot-Berg. Ontdek het bier bij de tentoonstelling in Museum Panorama Mesdag.
Verder lezenBokbier was ooit een winterbier. Ontdek hoe de bok de herfst veroverde, wat de wet voorschrijft en welke rol Amstel en Grolsch speelden.
Verder lezen
"Bier met een mooi uiterlijk en een heerlijke geur, van vooral frisse grapefruit. Smaak blijft wat achter bij de geur. Nogal droog en iets wrang in de mond. De zo aangename tonen die de geur voorspelde worden niet waar gemaakt. Afdronk stevig bitter, net als de goed aanhoudende nasmaak. Gebotteld op 26 september, verscheept op de 27ste, gedronken op de 28ste. Supervers!"
Peter Reijntjes