7,5

Tesselaar Witte Tessel-Aar

Familiebrouwerij Diks (17)

Dit bovengistende Witbier van 4,9% Alc.vol. is lichtblond en mistig van kleur. De smaak beleving van de Witte Tessel-Aar Witbier is fruitig met tonen van banaan en kruidnagel door de gekozen bijzondere giststam. De volle smaak van tarwe zorgen ervoor dat dit karaktervolle Witbierbier een fris tarwezuurtje heeft. Gist is een van de belangrijkste smaakmakers van dit speciale bier dat gebrouwen is met iets meer tarwemout dan gerstemout.

Details

Bierstijl
Alcohol
4.9%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
5 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

Tesselaar Witte Tessel-Aar is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,5

Smaak

7,3

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,4

"Witbiertje dat ook voor een weissen kan doorgaan met zijn moutige karakter. Het zuurtje van de tarwe geeft het bier een aangename fruitige (citrus) en frisse afdronk. "

Review
Aroma
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,4 Zicht Mistig lichtblond met een witte schuimkraag dat inzakt.

7,0 Neus Mout en citrus.

7,5 Smaak Moutig, tarwe met het bijbehorende zuurtje en een bittertje in de afdronk.

Spijssuggestie Lamskebab met tzatziki

7,5

"heeft wel iets weg van een weissen"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht donkergeel/oranje en troebel met mooi wit en blijvend schuim

7,0 Neus zoetmoutig, fruitig, banaan

7,5 Smaak fris prikkelend, zoetmoutig, fruitig, banaan, iets citrus. Redelijk vol mondgevoel, bloemig, iets hoppig en iets kruidig met een fruitige, zoetmoutige afdronk.

Spijssuggestie naar eigen smaak

7,6

"Fijn witbier, lekker op een zomerse dag."

Marcus Bot

20.435

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Goudgeel, troebel bier met een stabiele schuimkraag

7,0 Neus Fijn aroma van citrus en koriander

7,6 Smaak Fijne weeïge smaak van tarwemout, friszuur, met tonen van citrus en banaan.

Spijssuggestie Lekker met gematigd pittige curry

Proefnotitie - Brouwerij Lost - Clouds

Brouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!

Verder lezen

Nieuw: Grolsch CAL - de bewuste dorstlesser

Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?

Verder lezen

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen

Guinness met een bavette van de barbecue

Genieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.

Verder lezen