6,0

Störtebeker Bernstein-Weizen Alkoholfrei

Störtebeker Braumanufaktur (21)

Störtebeker Bernstein-Weizen Alkoholfrei is heeft fijne moutaroma's en heeft dat typische fruitige van een goede Weizen. Zo lekker kan een alcoholvrij bier zijn.

Details

Bierstijl
Alcohol
0.0%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis
Drinktemp.
6 °C
Volume
50 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

6,0

Het oordeel van de Bierista's

Störtebeker Bernstein-Weizen Alkoholfrei is beoordeeld met een gemiddelde van 6,0 door onze Bierista's

6,1

Smaak

7,0

Zicht

5,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
6,0

"Beetje zuur en tintelend. De smaak is fris, maar over de gehele lijn is deze toch wat minder. "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,0 Zicht Lichtgeel, troebel met een witte schuimkraag.

6,0 Neus De geur is zwak, hooguit een beetje moutig.

6,1 Smaak De smaak is wat zuur met tonen van citroen. Het lijkt een Radler met Spa rood i.p.v. 7up.

Spijssuggestie Kan me niet voorstellen, dat dit biertje een bepaalde spijs opwaardeert.

6,0

" isotonisch, niet mijn smaak"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Fruitig
Moutig
Body
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht goudgeel en mooi troebel met mooi en stevig wit schuim

5,0 Neus isotonisch

6,0 Smaak iets zoetmoutig, fruitig, banaan, iets honing. toch weer die isotonische smaak die overheerst.

Spijssuggestie naar eigen smaak

Het WK en bier: 3 anekdotes

Onlangs werd de Eredivisie voor de derde keer op rij door PSV gewonnen. Sponsor Bavaria vierde het met exclusieve kampioensblikken. 24 blikken, 24 spelers, elk met naam en rugnummer. Het is een mooi voorbeeld van hoe bier en sport al decennialang met elkaar verweven zijn, al gaat dat niet altijd helemáál volgens de regels. In aanloop naar het WK deze zomer, zetten we 3 anekdotes op een rij.

Verder lezen

Acht speciaal bier festivals die eraan komen

Speciaal bier festivals, Nederland kent er tientallen. In grasvelden, op pleinen, aan het water en zelfs in de abdij. Nu de lente officieel is begonnen, kunnen we niet wachten tot we ergens, al dan niet in de zon, staan te proosten. Hieronder vind je op chronologische volgorde acht bierfestivals!

Verder lezen

Bier en koolhydraatarm eten: een verrassend goede match

Kun je bier drinken bij een koolhydraatarm dieet? Ontdek hoe bier verrassend goed samengaat met koolhydraatarme gerechten en welke combinaties het beste werken.

Verder lezen

Faillissement voor een van de grootste Nederlandse craft brouwerijen

Eindhoven dreigt haar grootste brouwerij, die tevens één van de grootste van Nederland is, te verliezen. Onlangs werd er middels een crowdfundings-actie nog geprobeerd het bankroet te voorkomen, maar nadat geconcludeerd werd dat er te weinig geld werd opgehaald, is het faillissement aangevraagd.

Verder lezen