7,0

Rigtersbier Buurse Tripel

Rigtersbier (19)

Rigtersbier Buurse Tripel is een Belgische stijl Tripel. Gebrouwen bij Rigtersbier in opdracht van Buurse bier.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
7.2%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
7 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,0

Het oordeel van de Bierista's

Rigtersbier Buurse Tripel is beoordeeld met een gemiddelde van 7,0 door onze Bierista's

7,0

Smaak

7,0

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,1

"Tripel met op het etiket een afbeelding van de MBS (Museum Buurt Spoorweg). "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Goudkleurig mistig bier met een witte schuimkraag.

7,5 Neus Geuren zijn fruitig (appel, sinaasappel ) en kruidig (koriander).

6,8 Smaak In de smaak komen de geuren terug, maar overheerst de koriander. Iets te veel naar mijn mening.

Spijssuggestie Stukje belegen kaas

6,5

"Een tripel met een kruidige afdronk"

Bastiaan Kroezen

7.245

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,5 Zicht Goudgeel tot koperkleurig, redelijk helder met een klein Gistdepot onderin de fles. Mooie witte schuimkraag.

6,0 Neus Kruidig en een geur van hout of iets dergelijks

6,5 Smaak Kruidig, alcoholisch en licht zuurtje in de nasmaak

Spijssuggestie Lekker met een stukje oude kaas

7,3

"Mooie oranje/ geel bier, moutig met tonen Van koriander en sinasappel"

Kees Kremer

11.240

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,4 Zicht Oranje/ geel bier met mooie fijne schuimkraag

7,5 Neus Moutig, tonen van sinaasappel en koriander.

7,7 Smaak Intense zoetige smaak, klein bijtertje in afdronk. Moutig met fijne tonen van koriander ensinasappel

Spijssuggestie Hartige kazen

Wereldprimeur in Groenlo

Eén batch basisbier van 2000 liter, maar toch vijf verschillende fruitige varianten als resultaat. De mannen van Brouwerij Brouwersnös in Groenlo is het gelukt. In samenwerking met de buren van Bronkhorst High-Tech hebben ze een wereldprimeur te pakken: high-tech doseren tijdens het afvullen.

Verder lezen

Is Groningen de bierhoofdstad?

Eerder vroegen we ons hardop af of Breda dan wel Rotterdam de bierhoofdstad van Nederland is. Het lokte een interessante discussie uit. Vandaag reizen we daarom in dezelfde serie digitaal af naar een andere stad die in aanmerking komt. Eentje in het Hoge Noorden. Groningen.

Verder lezen

Het WK en bier: 3 anekdotes

Onlangs werd de Eredivisie voor de derde keer op rij door PSV gewonnen. Sponsor Bavaria vierde het met exclusieve kampioensblikken. 24 blikken, 24 spelers, elk met naam en rugnummer. Het is een mooi voorbeeld van hoe bier en sport al decennialang met elkaar verweven zijn, al gaat dat niet altijd helemáál volgens de regels. In aanloop naar het WK deze zomer, zetten we 3 anekdotes op een rij.

Verder lezen

Acht speciaal bier festivals die eraan komen

Speciaal bier festivals, Nederland kent er tientallen. In grasvelden, op pleinen, aan het water en zelfs in de abdij. Nu de lente officieel is begonnen, kunnen we niet wachten tot we ergens, al dan niet in de zon, staan te proosten. Hieronder vind je op chronologische volgorde acht bierfestivals!

Verder lezen