Oersoep (18)
Elke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.
Verder lezenSalikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!
Verder lezenWat is Ale? In dit artikel beantwoorden we al jouw vragen over wat een ale is en ook wat het niet is. Hier steek je zeker weer het nodige van op!
Verder lezenElk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.
Verder lezen
"Springt nergens uit, al vindt ik de kleur wel intens mooi. Reuk is fruitig niet erg pakkend en dat proef ik in de smaak terug. Mocht wel wat meer body hebben, komt wat vlak over, zeer fruitig met een uiteindelijk wat scherpere tonen in de nasmaak. Toch een zeer fris biertje, goed alternatief op een zomerdag voor een pilsener. Voor mij een niet erg pakkend bier."
Jacob Bakker