Oersoep (18)
Wellicht ben je deze zomer al lekker weggeweest, of misschien ga je nog. Heerlijk. Of je nu van zon, zee en strand houdt of van een actievere vakantie: het proeven van een aantal lokale bieren hoort daar - wat ons betreft - zeker bij. Zo'n reis kun je in december ook maken, maar dan vanaf de bank thuis.
Verder lezenWat hebben Piet Parra, Morrison Schiffmacher, Iwan Smit, Franky Sticks en Hedof gemeen? Het zijn allemaal iconische creatieven die in het verleden het Duvel Designer Glas hebben mogen ontwerpen. Een prachtig rijtje waar de Brabantse Loes van Delft zich onlangs aan toe heeft mogen voegen.
Verder lezenGlitterbier met hibiscus en rozenwater? Ontdek Zatisfyer, het sprankelende bier voor iedereen!
Verder lezenHet is één van de meest geliefde buurtcafés van Utrecht: Café Lombok. Een café dat vernieuwt gaat worden per oktober, want de eveneens Utrechtse brouwer VandeStreek neemt het over.
Verder lezen
"Springt nergens uit, al vindt ik de kleur wel intens mooi. Reuk is fruitig niet erg pakkend en dat proef ik in de smaak terug. Mocht wel wat meer body hebben, komt wat vlak over, zeer fruitig met een uiteindelijk wat scherpere tonen in de nasmaak. Toch een zeer fris biertje, goed alternatief op een zomerdag voor een pilsener. Voor mij een niet erg pakkend bier."
Jacob Bakker