Monteith's Brewing Co. (4)
Uiltje Brewing Company komt met iets nieuws. Het gaat om een nieuw bier, maar veel meer dan dat laten ze niet los bij de brouwerij.
Verder lezenDe zevende Dutch Beer Challenge vindt plaats op donderdag 22 april in Rotterdam. De uitslag wordt bekend gemaakt in mei.
Verder lezenDe Friese Honing Tripel van Grutte Pier heeft de Mitra-jaarverkiezing gewonnen. De winnaar bleef de bieren van Brouwerij Noordt en Stadsbrouwerij Eindhoven voor.
Verder lezenWe drinken met z'n allen steeds meer alcoholvrij bier. Nu al is 1 op de 14 glazen bier die we met z'n allen drinken een bier zonder alcohol.
Verder lezen
"Het bier oogt zoals het wat mij betreft hoort voor een pilsener: goudgeel, mooi helder en met een kleine witte schuimkraag. Zoals ze dat in Nieuw Zeeland waarschijnlijk ook doen, drink ik hem (te) koud en komt er mede daardoor weinig vrij van de geur. Zacht zoete mout en een vleugje kruidige, aardse hop zijn nog net herkenbaar. In de smaak hetzelfde, waarbij een klein (bitter)zuurtje in de nasmaak er voor zorgt dat het bier best verfrissend over komt. Het bier is dun (waterig), en daarmee voor mij vooral om de dorst te lessen."
Joris van Esch