Lefebvre (14)
Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.
Verder lezenSierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.
Verder lezenElke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.
Verder lezenSalikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!
Verder lezen
"Ik vind het een technisch correct bier, maar het mist karakter en diepgang om echt te blijven hangen. Het is makkelijk drinkbaar en daarom een fijn bier om aan te raden aan gasten die een toegankelijk bier zoeken."
Pim Klootsema