7,0

Kompaan Stunt Double

Kompaan Bier (63)

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
0.5%

Mijn bieren

7,0

Het oordeel van de Bierista's

Kompaan Stunt Double is beoordeeld met een gemiddelde van 7,0 door onze Bierista's

7,2

Smaak

7,2

Zicht

7,1

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,2

"Prima alcoholarm bier, goed doordrinkbaar "

Marcus Bot

20.435

Review
Aroma
Zoet
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Oranjegeel bier met een medium schuimkraag

7,0 Neus Fruitige neus van tropische vruchten

7,2 Smaak Zoetige smaak met tonen van tropische vruchten

Spijssuggestie Lekker met een petit-four

7,1

"een fijn smaakvol alcoholarm biertje "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht een licht geel doorzichtig bier met een klein wit schuimkraagje

7,2 Neus Geur van mout is sterk aanwezig, gewone geur van pils

6,7 Smaak Zoetig bier met wat koolzuur en veel mout.

Spijssuggestie gewoon op het terras, met een bitterballetje

7,5

"fijn alcoholvrij/arm biertje"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht donkergeel/oranje en iets troebel, mooie blijvende schuimlaag

7,0 Neus zoetmoutig en fruitig

7,5 Smaak zoetmoutig en fruitig, perzik. redelijk vol mondgevoel en iets kruidigs, fruitige en lichtbittere afdronk. niet zo'n typische isotonische smaak wat je vaak proeft bij een alcoholvrij/arm bier.

Spijssuggestie bittergarnituurtje

6,3

"hoppig en licht granig in smaak"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,1 Zicht rood, helder, bruisend, dunne schuimkraag

7,1 Neus hoppig in geur

7,4 Smaak hoppig en licht granig

Is Groningen de bierhoofdstad?

Eerder vroegen we ons hardop af of Breda dan wel Rotterdam de bierhoofdstad van Nederland is. Het lokte een interessante discussie uit. Vandaag reizen we daarom in dezelfde serie digitaal af naar een andere stad die in aanmerking komt. Eentje in het Hoge Noorden. Groningen.

Verder lezen

Het WK en bier: 3 anekdotes

Onlangs werd de Eredivisie voor de derde keer op rij door PSV gewonnen. Sponsor Bavaria vierde het met exclusieve kampioensblikken. 24 blikken, 24 spelers, elk met naam en rugnummer. Het is een mooi voorbeeld van hoe bier en sport al decennialang met elkaar verweven zijn, al gaat dat niet altijd helemáál volgens de regels. In aanloop naar het WK deze zomer, zetten we 3 anekdotes op een rij.

Verder lezen

Acht speciaal bier festivals die eraan komen

Speciaal bier festivals, Nederland kent er tientallen. In grasvelden, op pleinen, aan het water en zelfs in de abdij. Nu de lente officieel is begonnen, kunnen we niet wachten tot we ergens, al dan niet in de zon, staan te proosten. Hieronder vind je op chronologische volgorde acht bierfestivals!

Verder lezen

Bier en koolhydraatarm eten: een verrassend goede match

Kun je bier drinken bij een koolhydraatarm dieet? Ontdek hoe bier verrassend goed samengaat met koolhydraatarme gerechten en welke combinaties het beste werken.

Verder lezen