Jelster B1er (11)
Ontdek het verhaal van La Chouffe: twee zwagers, 49 liter bier, de kabouter Marcel, de verkoop aan Duvel Moortgat en vijf bekende Chouffe-bieren.
Verder lezenHopalaa Trinity is een stevige Triple IPA uit Letland met 10% alcohol. Mango, ananas en zoete citrus maken deze TIPA verrassend sappig en vol.
Verder lezenFrank Lammers en Lian Heinhuis openen de Dag van de Bruine Kroeg. Juist twintigers blijken het traditionele café opvallend vaak te bezoeken.
Verder lezenGulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.
Verder lezen
"Naar mijn mening een wat onsamenhangend bier. Balans is ver te zoeken, hoewel er wel goeie elementen aan het bier zitten."
Reuven Smienk