7,8

Hoop De Echte Zaanse Mosterd Tripel

Brouwerij Hoop (42)

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
8.2%
Categorie
Blond en Krachtig
Drinktemp.
8 °C
Volume
33 cl

Mijn bieren

7,8

Het oordeel van de Bierista's

Hoop De Echte Zaanse Mosterd Tripel is beoordeeld met een gemiddelde van 7,8 door onze Bierista's

7,8

Smaak

7,3

Zicht

7,6

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,0

"Optisch mooi bier, met de kenmerkende geur van een tripel, inclusief scherp randje, en een extra dimensie. Het bier smaakt als een tripel, met een extra toevoeging. Kruidig en apart, waarvoor sowieso lof. Maar of dit nou mosterd is zou ik niet durven beweren."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Mooie gouden kleur, vrij helder uiterlijk en vrij veel erg fijne koolzuur belletjes. De kleine witte kraag van fijn schuim is redelijk houdbaar. Ziet er lekker uit.

6,5 Neus De geur is van een klassieke tripel, met een nadrukkelijk 'scherp randje', in combinatie met een licht zure, en een mosterd noot.

7,0 Smaak Best vol in de mond en duidelijk kruidig. Het scherpe randje uit de geur, is in de smaak niet zo vertegenwoordigd. Eigenlijk een tripel met met een aparte smaak sensatie. Hiervoor sowieso lof. Of ik nu echt mosterd proef kan ik niet zeggen, maar het is een bier, met een met duidelijke tonen van een tripel, met een extra dimensie.

Spijssuggestie Om in stijl te blijven, een broodje knak of rookworst.

8,0

"Tripel met mosterd smaak , hoe krijgen ze het voor elkaar"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,8 Zicht Goudgeel iets mistig en kleine schuimkraag

7,4 Neus Mosterd en nog eens mosterd

7,9 Smaak Prikkelend in je mond en mosterd

Spijssuggestie Frituur , bruine fruitschaal

8,5

"Tripel met Zaanse Mosterd smaak.....ik vind het knap, en lekker !!"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht licht goudgeel en mistig, mooi wit schuim wat redelijk snel verdwijnt.

9,0 Neus Echte Zaanse Mosterd !!!

8,5 Smaak De smaken van een (belgische) Tripel met een overheersing (goede zin van het woord) door de mosterd. Ik vind dit erg knap gemaakt/gebrouwen. Pittige Tripel met toch iets een frisse afdronk. De smaak en geur van mosterd zijn overduidelijk aanwezig.

Spijssuggestie Bitterballen, kaasplank, rookworst

La Trappe Quadrupel Special Edition 2026: eerbetoon aan een klassieker

La Trappe Quadrupel Special Edition 2026 zet een iconisch trappistenbier in de schijnwerpers. Ontdek het verhaal achter deze bijzondere editie.

Verder lezen

Driehoekstest met bier - zo proef je blind het verschil

Drie glazen, twee bieren: herken jij het verschil? Leer hoe je thuis een driehoekstest doet en wat de uitslag zegt over jouw smaakvermogens.

Verder lezen

Henri Reuchlin: bierkenner, auteur en biersommelier

Henri Reuchlin is bierkenner, auteur en biersommelier. Ontdek zijn rol in de Nederlandse biercultuur, zijn boeken en zijn nieuwste HOP ODE.

Verder lezen

Hop Ode - nieuwe boek van Henri Reuchlin gepresenteerd

Henri Reuchlin presenteert HOP ODE tijdens het Fresh Hop Festival. Ontdek zijn nieuwe boek vol verhalen over hop, bier en biergeschiedenis.

Verder lezen