Hertog Jan Brouwerij (73)
Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?
Verder lezenSplit the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?
Verder lezenGenieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.
Verder lezenvandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.
Verder lezen
"Met de cognac variant is de Goose Island meteen on-the-money. Alles klopt bij het bier, maar de verschillende smaken van o.a. licht vanille, kruidig, koffie et cetera is precies in evenwicht. Wat je bij andere bieren soms ziet, dat toch één de boventoon heeft. Hebben de brouwers dit in evenwicht. Alleen de cognac vind ik zelf even zo sterk."
spook