Gulpener Bierbrouwerij (78)
Voor het derde jaar op rij is een Nederlandse brouwerij uitgeroepen tot de duurzaamste brouwerij te wereld. Dat betekent dat ze ook het komende jaar de titel 'Sustainable Brewery of the Year' mogen dragen.
Verder lezenWil je jouw kennis en enthousiasme over speciaal bier graag delen en tegelijkertijd wat bijverdienen? Lees dan gauw verder. Rabauw is namelijk op zoek naar een Bierista die in haar Brewpub in Eindhoven proeverijen en rondleidingen wil verzorgen.
Verder lezenWellicht ben je deze zomer al lekker weggeweest, of misschien ga je nog. Heerlijk. Of je nu van zon, zee en strand houdt of van een actievere vakantie: het proeven van een aantal lokale bieren hoort daar - wat ons betreft - zeker bij. Zo'n reis kun je in december ook maken, maar dan vanaf de bank thuis.
Verder lezenWat hebben Piet Parra, Morrison Schiffmacher, Iwan Smit, Franky Sticks en Hedof gemeen? Het zijn allemaal iconische creatieven die in het verleden het Duvel Designer Glas hebben mogen ontwerpen. Een prachtig rijtje waar de Brabantse Loes van Delft zich onlangs aan toe heeft mogen voegen.
Verder lezen
"Interessant en gedurfd bier ook vooral om de tegenstrijdigheden van de twee brouwers.Misschien had het tijdstip van presenteren iets meer naar de zomermaanden gemoeten, want ik ben wel benieuwd hoe deze collab zal aan slaan in de zomermaanden op een mooi terras. Overall interessant bier, mooie kenmerken van een DIPA zoetig;fruitig (kruidig in dit geval) beetje harsig;droge afdronk,Erg hoppig(maar dat hoort ook)"
Piet Tuinema