8,3

Flying Monkeys Sparklepuff

The Flying Monkeys Craft Brewery (9)

Flying Monkeys Sparklepuff is een Triple IPA. Een lekker bier dat makkelijk wegdrinkt vol fruitige aroma's.

Details

Alcohol
10.2%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
10 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

8,3

Het oordeel van de Bierista's

Flying Monkeys Sparklepuff is beoordeeld met een gemiddelde van 8,3 door onze Bierista's

8,6

Smaak

7,9

Zicht

8,2

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,9

" Super lekkere hop bom"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,1 Zicht Lekker troebel en weinig schuim

7,9 Neus Fruit hop en snoepjes

8,9 Smaak Bitter zoet snoep en hop

Spijssuggestie Bbq kip en pittige belegen kazen

7,5

"Een mooi stevig biertje met mooie mout smaken en een mooi bittertje voor bij het haardvuur "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht Mooi geel bier, met een witte schuimkraag en kleine belletjes, en een heldere doorkijk.

7,6 Neus Mooie geuren van mout en een klein beetje fruit.

7,8 Smaak De smaak is intens, met een bittertje, stevige body, en een afdronk die lekker blijft hangen de mond.

Spijssuggestie Vette vis, jonge kaas, gerookte kip en vlees van de BBQ

8,5

"Lekkere zoetige IPA - Tripel die je makkelijk wegdrinkt"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Ongefilterd dus lekker troebelig.

9,0 Neus lekkere zoete geur

9,0 Smaak Smaak van ananas en perzik.

Spijssuggestie lekker met een mexicaans vlees gerecht

Word jij onze collega?

Onze partner Hellobier zoekt een Web & Winkelmanager, voor wie ook een rol binnen Bierista is weggelegd! Standplaats is de prachtige industriële Noordkade in Veghel (Noord-Brabant): een bruisende plek met een bioscoop, escape rooms, een gigantische supermarkt, horeca, een heuze chocoladefabriek (jawel!) en een prachtige speciaal bier winkel.

Verder lezen

Wereldprimeur in Groenlo

Eén batch basisbier van 2000 liter, maar toch vijf verschillende fruitige varianten als resultaat. De mannen van Brouwerij Brouwersnös in Groenlo is het gelukt. In samenwerking met de buren van Bronkhorst High-Tech hebben ze een wereldprimeur te pakken: high-tech doseren tijdens het afvullen.

Verder lezen

Is Groningen de bierhoofdstad?

Eerder vroegen we ons hardop af of Breda dan wel Rotterdam de bierhoofdstad van Nederland is. Het lokte een interessante discussie uit. Vandaag reizen we daarom in dezelfde serie digitaal af naar een andere stad die in aanmerking komt. Eentje in het Hoge Noorden. Groningen.

Verder lezen

Het WK en bier: 3 anekdotes

Onlangs werd de Eredivisie voor de derde keer op rij door PSV gewonnen. Sponsor Bavaria vierde het met exclusieve kampioensblikken. 24 blikken, 24 spelers, elk met naam en rugnummer. Het is een mooi voorbeeld van hoe bier en sport al decennialang met elkaar verweven zijn, al gaat dat niet altijd helemáál volgens de regels. In aanloop naar het WK deze zomer, zetten we 3 anekdotes op een rij.

Verder lezen