Flying Dutchman Nomad Brewing Company (30)
Proefnotitie Paix Dieu Nova: een zacht en rond Belgisch Blond met tonen van appel, tropisch fruit, lichte karamel en een frisse afdronk.
Verder lezenOntdek het nieuwe Duvel Designer Glas 2026 van kunstenaar Saïd Kinos. Lees het verhaal achter het ontwerp en ontdek waar je het glas kunt vinden.
Verder lezenNederlandse pils is flink duurder dan over de grens. Bierista vergelijkt bierprijzen en aanbiedingen in Nederland, Duitsland en België.
Verder lezenWat zijn hard seltzer, kombucha en cider? Ontdek de verschillen én waarom brouwers als Grolsch, Heineken en Carlsberg verder kijken dan bier.
Verder lezen
"Ik ben fan van zure, licht alcoholische bieren. Deze stelt helaas teleur. De neus stelt zeker niet teleur, de smaak is wat de naam beloofd, maar de afdronk ik sneller weg dan dat ie kwam. Hierdoor moet je iets te snel een nieuwe slok nemen... Gelukkig is er nog de Funky Sour van de Flying Dutchman."
Henk van de Heuvel