Brouwerij de Eeuwige Jeugd (14)
La Trappe Quadrupel Special Edition 2026 zet een iconisch trappistenbier in de schijnwerpers. Ontdek het verhaal achter deze bijzondere editie.
Verder lezenDrie glazen, twee bieren: herken jij het verschil? Leer hoe je thuis een driehoekstest doet en wat de uitslag zegt over jouw smaakvermogens.
Verder lezenHenri Reuchlin is bierkenner, auteur en biersommelier. Ontdek zijn rol in de Nederlandse biercultuur, zijn boeken en zijn nieuwste HOP ODE.
Verder lezenHenri Reuchlin presenteert HOP ODE tijdens het Fresh Hop Festival. Ontdek zijn nieuwe boek vol verhalen over hop, bier en biergeschiedenis.
Verder lezen
"Prima blond. Geur en smaak zijn dik in orde, maar niet bijzonder. Het bier heeft een aangenaam en rond mondgevoel met een zoetje, moutige tonen en milde kruidige, bloemige noten. Het milde bittertje is passend. De redelijk lange nasmaak maakt het bier af. "
Peter Reijntjes