9,2

De Goede & De Stoute Vuurzee

De Goede & De Stoute (1)

De Goede & De Stoute Vuurzee is een elegante, blonde Tripel die met de Pinot Noir-druif en champagnegist is bereid. Vuurzee wordt uit een elegante champagnefles geschonken.

Details

Bierstijl
Alcohol
8.4%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
8 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

9,2

Het oordeel van de Bierista's

De Goede & De Stoute Vuurzee is beoordeeld met een gemiddelde van 9,2 door onze Bierista's

8,3

Smaak

8,3

Zicht

8,6

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,5

"Het is een speciale "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Mistig blond stevige schuimkraag koolzuur parels

7,4 Neus Druiven champagne licht moutig

6,7 Smaak Licht fris zuurtje in afdronk druiven

Spijssuggestie Aperitief.

9,9

""De Goede & De Stoute Vuurzee" is een indrukwekkend bier dat opvalt door zijn gedurfde smaak en verfijnde balans. Dit bier biedt een unieke ervaring voor de echte bierliefhebber. Om het te bemachtigen is haast net zo lastig als Westvleteren 12. Gelukkig is een goed gevulde portomonee hier de oplossing. Voor €179,70 per jaar, ontvang je jaarlijks 6 flessen (75cl) Vuurzee. En dan ga je ineens begrijpen waarom dit bier bij *, ** en *** Michelin restaurants geserveerd wordt. "

Review

9,5 Zicht Mooie heldere tripel met een kristal witte schuimkraag.

9,7 Neus De Goede & De Stoute Vuurzee weet de neus te verleiden met zijn gelaagde en harmonieuze geurprofiel, wat een voorbode is van de complexe smaken die volgen in elke slok.

9,8 Smaak Bij de eerste slok van De Goede & De Stoute Vuurzee wordt je onmiddellijk getrakteerd op een rijke en gelaagde smaakervaring die de complexiteit van het bier onthult.

Spijssuggestie Fine dining. Dit is niet een fles welke je tijdens de BBQ op tafel zet. Dit is bier in de vorm van champagne of de betere wijn.

Proefnotitie: Hopalaa Trinity Triple IPA

Hopalaa Trinity is een stevige Triple IPA uit Letland met 10% alcohol. Mango, ananas en zoete citrus maken deze TIPA verrassend sappig en vol.

Verder lezen

Dag van de Bruine Kroeg: jong en oud samen aan de bar

Frank Lammers en Lian Heinhuis openen de Dag van de Bruine Kroeg. Juist twintigers blijken het traditionele café opvallend vaak te bezoeken.

Verder lezen

Gulpener zet met steampump grote stap naar fossielvrij brouwen

Gulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.

Verder lezen

Nieuw: Alcoholvrije Bier Adventskalender

Tel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!

Verder lezen